Dzisiaj jest: 25 kwiecień 2014 | osób on-line: 2 | liczba odwiedzin: 995441
Wydarzenia
25
26
27
28
29
30
/4/14
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
/5/14
Najbliższe: brak nadchodzących wydarzeń
->
Strona główna
22_kolejka.gif
napisa³: wojwoz
Już w nadchodzący weekend piłkarze Sępa Żelechów rozegrają swoje mecze. W sobotę 26.04.2014 o godzinie 13.30 w Żelechowie na stadionie przy ul. Chłopickiego jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy kategorii U-12 pod wodzą trenera Cez ... czytaj dalej »

Kadra Sępa Żelechów
left
  • Jarosław Rudzki
  • Jakub Jadanowski
  • Tomasz Deja
  • Krystian Kot
  • Wojciech Woźniak
  • Cezary Matyska
  • Damian Szwed
  • Kamil Domaszyński
  • Seweryn Jaworski
  • Mateusz Łukasiak
  • Kacper Flisek
  • Dawid Szymanowski
  • Michał Skwarek
  • Marcin Jasek
  • Piotr Skwarek
  • Michał Jaworski
  • Bartosz Wałachowski
  • Michał Majek
  • Szymon Seroczyński
  • Mikołaj Chudek
  • Bartłomiej Lipiec
  • Kamil Jaworski
  • Grzegorz Frankowski
  • Szymon Witek
  • Mateusz Kapczyński
  • Maciej Cybulski
  • Jacek Mazurek
  • Jarosław Łukasiak
Right
Partnerzy

Jeżeli chcesz aby button Tojej strony został zamieszczony w naszym serwisie skontaktuj się z jednym z administratorów oraz zapoznaj się ze szczegółami programu partnerskiego.

Sęp żelechów Naprzód Skórzec Hutnik Huta Czechy Tęcza Stanisławów

Zaloguj lub zarejestruj się aby móc skorzystać z ustawień strony
aktualna strona
Przekaż 1% podatku!
Panel użytkownika
login: zapamiętaj mnie
hasło:
Jeżeli nie masz jeszcze konta - załóż nowe. Po zarejestrowaniu się otrzymasz dostęp do wielu dodatkowych funkcji. Będziesz mógł komentować wiadomości, głosować w ankietach, proponować własne teksty do publikacji w serwisie, obserować wybrane strony i wiele innych!
@sepzelechow
Sęp na Facebooku
Tabela - liga okręgowa
poz. drużynamecze pkt. zw. rem. por. bramki
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki 1538122161:12
2.Tygrys Huta Mińska 1536113135:16
3.Podlasie Sokołów Podlaski 153093344:18
4.Fenix Siennica 152783428:14
5.ŁKS Łochów 152574423:19
6.Watra Mrozy 152372623:20
7.Sęp Żelechów 152163624:23
8.Hutnik Huta Czechy 151954626:34
9.Jabłonianka Jabłonna Lacka 151853725:25
10.Victoria Kałuszyn 151853721:26
11.Wektra Zbuczyn 151745621:32
12.Zryw Sobolew 151651926:37
13.Wilga Miastkó 151442915:32
14.Orzeł Łosice 151442916:41
15.MKS Małkinia 151233919:33
16.Zorza Sterdyń 1510311113:38
Tabela - U-17
poz.drużynameczepkt.zw.rem.por.bramki
1.Naprzód Skórzec 71860129:5
2.Nojszewianka Dobre 71341220:14
3.Wilga Miastków 71031321:20
4.Sęp Żelechów 7923216:19
5.Kosovia Kosów Lacki 7930418:23
6.Grodzisk Krzymosze 7721410:13
7.Tęcza Stanisławów 7721420:30
8.Płomień Dębe Wielkie 7721414:25
Tabela - U-12
poz.drużynameczepkt.zw.rem.por.bramki
1.Pogoń Siedlce 72170038:6
2.UKS Dziewiątka Siedlce 71550216:7
3.MOSiR Mińsk Mazowiecki 71550214:9
4.Promyk Sobolew 71031313:8
5.Wilga Miastków 772148:22
6.Naprzód Skórzec 7620511:18
7.Sęp Żelechów 762058:20
8.Watra Mrozy 731069:27
Tabela - U-10
poz.drużynameczepkt.zw.rem.por.bramki
1.Podlasie Sokołów Podlaski 92581075:28
2.Sęp Żelechów 102271247:27
3.Błysk Wielgolas 101853243:25
4.UKS Dziewiątka Siedlce 101031660:44
5.Trójka Łochów 10930750:48
6.Zorza Sterdyń 900098:110
Partnerzy









vitasport.pl



Marbud























Reklama