Aktualności

[WIDEO] Skrót meczu Sęp Żelechów 1:0 Wilga Miastków Kościelny, 30. kolejka spotkań siedleckiej ligi okręgowej 2021/22
Orzeł Unin przegrywa w barażach o wejście do V ligi w sezonie 2022/23
Podsumowanie 30. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
[WIDEO] Skrót meczu barażowego juniorów młodszych Sęp 3:1 MKS Małkinia o wejście do Mazowieckiej Ligi Juniorów Młodszych
II i V miejsce drużyn Sępa z roczników 2009/10 w turnieju czwórek siatkarskich w Mińsku Mazowieckim
Sęp - MKS Małkinia: wgrana 3:1 w drugim meczu barażowym i awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów Młodszych
Sęp - Wilga Miastków Kościelny: skromna wygrana 1:0 na koniec sezonu po golu Licbarskiego w doliczonym czasie gry
Drużyna juniorów młodszych będzie walczyła w barażu o wejście do Mazowieckiej Ligi Juniorów Młodszych
Zapowiedź 30. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Podsumowanie 29. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Wektra Zbuczyn - Sęp: strata dwóch goli w pierwszej połowie i odrabianie strat w drugiej by zremisować 2:2
Zapowiedź 29. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Podsumowanie 28. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Setne trafienie Alberta Stodulskiego w rozgrywkach seniorskich
[WIDEO] Wybrane interwencje Igora Ozóga z wygranego meczu 1:0 z drużyną MKS Małkinia
Sęp - MKS Małkinia: Ozóg pewnie w bramce, przełamanie w 83' minucie i gol Stodulskiego na wagę wygranej 1:0