Aktualności

Siatkarki Sępa w roli gospodarza zagrały w turnieju Mazowieckiej Ligi Młodziczek
Podsumowanie 15. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23
[WIDEO] Sęp 5:0 Kolektyw Oleśnica - skrót meczu 15. kolejki spotkań siedleckiej LO 2022/23
Sęp - Kolektyw Oleśnica: wysoka wygrana 5:0 na zakończenie ligowych zmagań w 2022 roku
Łukasz Bogusz: czasem gdy dziewczyny mnie zdenerwują mówię, że rzucam pracę z dziewczętami...
Zapowiedź 15. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23
Podsumowanie 14. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23
ULKS Gołąbek - Sęp: roztrwoniona dwubramkowa przewaga po golach Gałkowskiego i remis 2:2
Zapowiedź 14. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23
Podsumowanie 13. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23
[WIDEO] Sęp 5:1 Hutnik Huta Czechy - skrót meczu 13. kolejki spotkań siedleckiej LO 2022/23
Sęp - Hutnik Huta Czechy: wysoka wygrana 5:1 w derbach, Hutnik od 57' minuty bez dwóch piłkarzy
T. Gugała: cieszylibyśmy się z wywalczenia punktu w Sobolewie...
Drużyna oldbojów dwukrotnie na drugim miejscu w październikowych turniejach w Rykach i Jeleńcu