Aktualności

Zapowiedź 30. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Podsumowanie 29. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Wektra Zbuczyn - Sęp: strata dwóch goli w pierwszej połowie i odrabianie strat w drugiej by zremisować 2:2
Zapowiedź 29. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Podsumowanie 28. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Setne trafienie Alberta Stodulskiego w rozgrywkach seniorskich
[WIDEO] Wybrane interwencje Igora Ozóga z wygranego meczu 1:0 z drużyną MKS Małkinia
Sęp - MKS Małkinia: Ozóg pewnie w bramce, przełamanie w 83' minucie i gol Stodulskiego na wagę wygranej 1:0
Zapowiedź 28. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Podziękowania dla osób i instytucji wspierających Klub Sportowy "Sęp" w Żelechowie
Podsumowanie 27. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Młodzicy z rocznika 2014 i młodszych zaprezentowali się w nowych strojach w meczu ze Snajperem Sośninka
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Sęp: gospodarze wygrywają 1:0 po dobrym i wyrównanym meczu, wykorzystując swoją okazję w 89' minucie
Transmisja meczu Jabłonianka Jabłonna Lacka - Sęp Żelechów do obejrzenia na kanale YouTube SportSiedlce
Miniturniej roczników 2014 i młodszych z drużynami Snajpera Sośninka oraz Promnika Łaskarzew
Zapowiedź 27. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Podsumowanie 26. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22
Sęp - Mazovia II Mińsk Mazowiecki: ulegamy liderowi 0:2 po dwóch błędach w defensywie
[FOTORELACJA] Sęp - Mazovia II Mińsk Mazowiecki, mecz 26. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2021/22
Wilga Miastków Kościelny wygrywa w zaległym meczu 22. kolejki spotkań z Hutnikiem Huta Czechy