E2 Orlik: wygrana 6:4 z liderem tabeli UKS Promnik Gończyce

W niedzielę 6 października drużyna orlików prowadzone przez trenera Piotrka Mądrego mierzyła się na wyjeździe z liderem rozgrywek - UKS Promnik Gończyce. Łatwo nie było ale zawodnicy i zawodniczki zdołali odnieść kolejne zwycięstwo...

Po trzech kwartach zespół Sępa przegrywał z rywalem 3:4 jednak dzięki determinacji całego zespołu w ostatnich piętnastu minutach udało się zdobyć 3 gole i wygrać całe spotkanie 6:4. Najlepszym strzelcem okazał się Franciszek Ostałowski, który zaliczył 4 trafienia, a 2 gole dołożył Jakub Latuszek. Na końcowy sukces zapracowała jednak cała drużyna i serdecznie gratulujemy jej dobrego wyniku.

Skład: Lena Jurzysta, Aleksander Jeżewski, Igor Zduniak, Mateusz Wójcik, Michał Wójcik, Szymon Kania, Dominik Skwarek, Jarosław Kosyra, Franciszek Ostałowski, Nikodem Łukasiak, Kuba Kiliszek, Jakub Latuszek (c). Zabrakło w kadrze Jakuba Ogrodnika zmagającego się z urazem kolana, Patryka Szymaniuka i Stanisława Osicy.

piątek, 19 maja 2023, 12:00