II miejsce rocznika 2010 w turnieju Snajper CUP 2020

Na początku lutego zawodnicy z rocznika 2010 brali udział w turnieju Snajper CUP, w którym zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Młodzi podopieczni trenera Piotrka Mądrego wywalczyli II miejsce!

Turniej organizowany był przez Klub Sportowy Snajper Sośninka, a wszystkie mecze rozgrywane były na hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej. W rozgrywkach udział wzięło 9 zespołów: Snajper Sośninka, UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski, SPF Sabio, Wilga Garwolin, KS Błotnica, Sęp Żelechów, Hutnik Huta Czechy, Promnik Gończyce i Wisła Józefów.

Drużyna Sępa Żelechów wystąpiła w składzie:

Franciszek Ostałowski, Kuba Latuszek, Kuba Ogrodnik, Szymon Kania, Jarosław Kosyra, Kuba Kiliszek, Lena Jurzysta, Michał Lis, Marcin Kosyra, Aleksander Jeżewski, Szymaniuk Patryk

Na najniższym miejscu na podium stanęli piłkarze Promnika Gończyce, którzy w rzutach karnych pokonali drużynę Hutnika Huta Czechy. Drugie miejsce przypadło Sępowi Żelechów, który również po rzutach karnych uległ w finale Wiśle Józefów.

W fazie grupowej żelechowianie byli prowadzeni przez trenera Piotrka Mądrego. W fazie pucharowej szkoleniowca zastąpił Pan Mateusz Ostałowski ponieważ trener Mądry musiał udać się z rocznikiem 2011 na inny turniej.

Gratulujemy drużynie osiągniętego sukcesu i życzymy równie udanych występów w przyszłości :)