III miejsce rocznika 2011 w turnieju Wisła Maciejowice CUP 2020

Niezwykle aktywnie spędzali miniony weekend młodzi piłkarze Sępa Żelechów. Podczas gdy zawodnicy z rocznika 2010 rywalizowali w turnieju Snajper CUP, ich o rok młodsi koledzy rozgrywali spotkania w turnieju Wisła CUP 2020 odbywającym się na hali sportowej w Maciejowiczach. 

W turnieju udział wzięło 8 drużyn, tj. Wisła Maciejowice A  i B, Iskra Pilawa I i II, Garbarnia Kurów, Zryw Sobolew, Grom Trojanów i Sęp Żelechów, które zostały podzielone na dwie grupy.

W fazie grupowej żelechowianie prowadzeni przez trenera Piotrka Mądrego odnotowali dwie wygrane 2:0 z Wisłą Maciejowice A i Gromem Trojanów oraz remis 0:0 z Iskrą Pilwa II nie tracąc przy tym żadnego gola. W półfinale nasi piłkarze nieznacznie bo tylko 1:2 ulegli Zrwywowi Sobolew by w spotkaniu o trzecie miejsce pewnie pokonać 3:1 Wisłę Maciejowice A.

Drużyna Sępa Żelechów wystąpiła w składzie: 

Dominik Skwarek, Nikodem Łukasiak, Michał Wójcik, Mateusz Wójcik, Zduniak Igor, Osica Stasio, Michał Skwarek

Gratulujemy osiągniętego wyniku całej drużynie, a Nikodemowi Łukasiakowi wyróżnienia w postaci tutułu najlepszego zawodnika turnieju. Rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w rozwjaniu pasji swoich pociech.

Półfinał
Sęp Żelechów 1:2 Zryw Sobolew

Mecz o trzecie miejsce:
Sęp Żelechów 3:1 Wisła Maciejowice

Klasyfikacja końcowa:

  1. Iskra Pilawa I
  2. Zryw Sobolew
  3. Sęp Żelechów

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany reprezentujący Klub Sportowy "Sęp" w Żelechowie Nikodem Łukasiak. Na zdjęciu obok widzimy moment wręczenia wyróżnienia Nikodemowi. Gratulujemy!