Nowa odsłona strony Sępa.

Marcin Sągol

Jak większość z Was zauważyła na 'starej' stronie klubu w ostatnich tygodniach nic się nie dzieje. Czasem tylko ktoś dopisze jakiś komentarz do ostatniego news'a, który nie zmienia się od wielu dni. Ostatnią osobą, która starała się prowadzić stronę Sępa był Tomasz "medyk" Mosior. Nie miał on jednak żadnej pomocy co w rezultacie skłoniło go do zaprzestania pisanie jakiejkolwiek treści i podjęcia się własnego projektu tj. prowadzenia serwisu traktującego o lidze MLS (Południe) www.mls.bnx.pl.

Drugą osobą, która od czasu do czasu udzielała się na stronie był Łukasz "frycek" Frydel. Niestety on również nie ma czasu na zajmowanie się stroną klubową co w rezultacie pozostawia ją samą sobie. Zastanawiałem się jakiś czas czy nie napisać czasem tam nowych informacji lecz doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie odświeżyć nieco wizerunek strony i "przywrócić ją do życia".

Wstępne rezultaty mojej pracy możecie właśnie oglądać. Strona jest jeszcze w trakcie budowy i dużo się na niej zmieni począwszy od grafiki po sam kod i funkcjonalność. Mam nadzieję, że spodoba Wam się nowe wcielenie i będziecie często odwiedzać tą witrynę, czytając i komentując jej treść. Więcej informacji już wkrótce!