Konkurs czerwiec 2021: wyniki

Marcin Sągol

W minioną niedzielę 13 czerwca minął termin do kiedy można było wziąć udział w czerwcowym konkursie, w którym do wygrania były produkty z naszego Sklepu Kibica na łączną kwotę 250zł! We wtorek odbyło się losowanie zwycięzcy spośród osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytania konkursowe...

Tym razem pytaliśmy o to, w którym sezonie ostatnio Sęp Żelechów wywalczył awans z A klasy do ligi okręgowej i kto był wtedy trenerem pierwszej drużyny? Większość osób biorących udział w konkursie udzieliła prawidłowej odpowiedzi, tj. był do sezon 2016/17 i naszą drużynę seniorów prowadził wtedy trener Paweł Mazurek.

W drugim pytaniu prosiliśmy o podanie nazwy najwyższej ligi (klasy rozgrywkowej) w jakiej w ostatnich 20 latach występowała drużyna Sępa Żelechów. Była to V liga zwana również MLS (Mazowiecka Liga Seniorów)

W drodze losowania nagrodę główną, którą była możliwość zamówienia dowolnych produktów z naszego Sklepu Kibica, wygrała Pani Ania Dajtrowska-Nowak, do której już niebawem trafią wybrane przez nią produkty. 

Serdeczne gratulacje i zachęcamy do udziału w kolejnych dwóch odsłonach naszej serii konkursowej! :)