Sęp - Amur Wilga: porażka 2:5 po słabszej drugiej połowie

W trzecim meczu kontrolnym przez zbliżającą się coraz szybciej rundą rewanżową sezonu 2017/18 druzyna Sępa Żelechów uległa Anmurowi Wilga 2:5. Pierwsza część spotkania była dosyć dobra w wykonaniu podopiecznych Andrzeja Goliszewskiego. Zakończyła się on remisem 2:2 dzięki trafieniom Kuby Kapczyńskiego i Alberta Bożka. Niestety po zmianie stron gra defensywna jak i ofensywna żelechowiaków wyglądały już duzo gorzej i ostatecznie cały mecz zakończył się znaczną porażką.

Sęp Żelechów 5:2 (2:2) Amur Wilga
Kapczyński J., Bożek A. - Zalewski M. x 2, Winek B., Wichowski M., Gontarz M.

Sęp: Seroczyński - Rudzki, Mądry, Jaworski, Michalik - Kot, Mazurek, Majek, Słyk - Kapczyński, Bożek oraz Brych, Wdowiak, Stodulski, Szewczak

Pomeczowa wypowiedź trenera

Mecz w pierwszej połowie niezły w naszym wykonaniu. W drugiej połowie słaba gra w obronie i niewykorzystane sytuacje ustaliły wynik spotkania.