Sęp - Wilga Garwolin (juniorzy): wygrana 3:2 w ostatnim meczu kontrolnym

Pozytywnym akcentem kończą okres przygotowawczy seniorzy Sępa Żelechów. W ostatnim meczu kontrolnym podopieczni trenera Roberta Barańskiego pokonali na własnym boisku 3:2 juniorów Wilgi Garwolin i gdyby skuteczność dopisała, zwycięstwo mogło być bardziej okazałe.

Dużym plusem jest z pewnością to, że po straconej bramce na 0:1 w 5' minucie żelechowianie szybko się pozbierali i odpowiedzieli rywalowi 3 celnymi trafieniami. Najpierw w 9' minucie do wyrównania doprowadził Albert Stodulski, następnie Michał Jaworski zapewnił prowadzenie 2:1 po bramce w 33' minucie, a wynik pierwszej połowy meczu na 3:1 ustalił nowy napastnik Sępa - Robert Całka. Goście zniwelowali straty do jednej bramki w drugiej połowie gdy udało im się pokonać Jana Barańskiego pewnie egzekwując rzut karny.

W niedzielnym meczu nie mogli wystąpić kapitan zespołu Piotrek Mądry i Paweł Mazurek, którzy w ostatnich dniach doznali drobnych urazów. Miejmy jednak nadzieję, że szybko wrócą do pełnej dyspozycji i już niebawem zobaczymy ich na ligowych boiskach.