Sęp - Burza Pilawa: wygrana 8:0 w czwartym meczu kontrolnym przed sezonem 2020/21

Bardzo dobrze zaprezentowali się piłkarze Sępa Żelechów w czwartym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do sezonu 2020/21, w którym pokonali przedstawiciela warszawskiej A klasy Burzę Pilawa aż 8:0. Połowę bramek dla Sępa zdobył Albert Stodulski.

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando żelechowiaków, aczkolwiek w pierwszej jego połowie piłkarze Burzy starali się nawiązać walkę i walczyć o jak najlepszy wynik. Mimo kliku dobrych okazji strzeleckich pilawianie nie byli jednak w stanie pokonać Jana Barańskiego. Sęp natomiast z upływem minut nabierał tempa co szybko przełożyło się na gole. Po dwóch trafieniach Alberta Stodulskiego i jednym rykoszecie od zawodnika Burzy, żelechowianie kończyli pierwsze 45 minut prowadząc 3:0.

Po zmianie stron dominacja Sępa była już ogromna. Goście nie byli w stanie stworzyć sobie prawie żadnej sytuacji podbramkowej, a żelechowianie atakowali bardzo skutecznie czego rezultatem było trafienie Arka Kota na 4:0, oraz kolejne gole Damiana Grzyba i Alberta Stodulskiego. W ostatniej minucie spotkania swojego pierwszego gola w występach seniorskich zdobył Karol Babik, ustanawiający wynik spotkania na 8:0.