Sęp - Burza Pilawa: wygrana 8:0 w czwartym meczu kontrolnym przed sezonem 2020/21

Marcin Sągol

Bardzo dobrze zaprezentowali się piłkarze Sępa Żelechów w czwartym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do sezonu 2020/21, w którym pokonali przedstawiciela warszawskiej A klasy Burzę Pilawa aż 8:0. Połowę bramek dla Sępa zdobył Albert Stodulski.

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando żelechowiaków, aczkolwiek w pierwszej jego połowie piłkarze Burzy starali się nawiązać walkę i walczyć o jak najlepszy wynik. Mimo kliku dobrych okazji strzeleckich pilawianie nie byli jednak w stanie pokonać Jana Barańskiego. Sęp natomiast z upływem minut nabierał tempa co szybko przełożyło się na gole. Po dwóch trafieniach Alberta Stodulskiego i jednym rykoszecie od zawodnika Burzy, żelechowianie kończyli pierwsze 45 minut prowadząc 3:0.

Po zmianie stron dominacja Sępa była już ogromna. Goście nie byli w stanie stworzyć sobie prawie żadnej sytuacji podbramkowej, a żelechowianie atakowali bardzo skutecznie czego rezultatem było trafienie Arka Kota na 4:0, oraz kolejne gole Damiana Grzyba i Alberta Stodulskiego. W ostatniej minucie spotkania swojego pierwszego gola w występach seniorskich zdobył Karol Babik, ustanawiający wynik spotkania na 8:0.

Sęp Żelechów
8 : 0
( 3 : 0 )
bramki
Burza Pilawa
Stodulski Albert 11'
Stodulski Albert 23'
bramka samobójcza 32'
Kot Arkadiusz 56'
Stodulski Albert 65'
Grzyb Damian 74'
Stodulski Albert 75'
Babik Karol 90'

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z meczu