Sęp - Kolektyw Oleśnica: wygrana 6:1 w pierwszym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną sezonu 2021/22

W pierwszym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2021/22 w siedleckiej lidze okręgowej podopieczni trenera Pawła Trojeckiego zmierzyli się w Miętnem na boisku ze sztuczną nawierzchnią z drużyną Kolektywu Oleśnica i pokonali rywala pewnie 6:1.

Warunki pogodowe w sobotę w Miętnem nie były zbyt łaskawe dla piłkarzy. Oprócz silnego wiatru padał deszcz i śnieg co z pewnością nie ułatwiało gry. Pierwsza połowa pomimo kliku okazji strzeleckich z obu stron nie przyniosła goli. W drugiej natomiast zdecydowanie już dominował Sęp co było między innymi wynikiem lepszego przygotowania kondycyjnego. Do bramki Kolektywu 3 razy trafił Albert Stodulski, 2 gole dołożył Sebastian Chudek i jednego Michał Jaworski. Duży wkład w osiągnięcie korzystnego rezultatu mieli Kuba Gałkowski i Adrian Korgul, którzy napędzali akcje ofensywne jak również włożyli dużo wysiłku w odbiór piłki.

Michał Jaworski powrócił do gry po dłuższej przerwie i systematycznie uczestniczy w treningach pierwszej drużyny. Mamy nadzieję, że będzie dużym wzmocnieniem dla Sępa. Przypomnijmy, że w sezonie 2018/19 Michał wraz z Albertem Stodulskim byli najskuteczniejszymi zawodnikami naszej drużyny zdobywając wtedy po 9 trafień.

W kadrze trenera Pawła Trojeckiego pojawili się też dwaj nowi zawodnicy, którzy miejmy nadzieję trafią niebawem oficjalnie do Żelechowa. Są to Igor Ozóg, który jest bramkarzem oraz grający w środku pola Kamil Kujda.