Sęp - Ar-Tig Huta Dąbrowa: wygrana 2:0 w trzecim meczu kontrolnym przed rundą wiosenną sezonu 2021/22

W trzecim meczu kontrolnym w tym roku Sęp Żelechów zmierzył się z przedstawicielem bielskiej ligi okręgowej drużyną Ar-Tig Huta Dąbrowa. Podopieczni trenera Pawła Trojeckiego już w pierwszej połowie zapewnili sobie prowadzenie 2:0 i wynik ten utrzymał się do końca spotkania.

Żelechowianie zdecydowanie przeważali w pierwszej połowie meczu i udokumentowali to golami Michała Jaworskiego oraz Krystiana Dadasa. Zespół z Huty Dąbrowy prowadzony przez trenera Pawła Mazurka zyskał lekką przewagę na początku drugiej części spotkania ale Sęp szybko odzyskał inicjatywę i stworzył kilka bardzo groźnych akcji. Niestety skuteczność nie była dzisiaj najmocniejszą stroną naszych piłkarzy i kolejnych goli nie zobaczyliśmy. Cały zespól zaprezentował się solidnie i cieszy kolejny dobry występ.

W przyszłym tygodniu w piątek również w Miętnem o godzinie 17:30 podopieczni trenera Trojeckiego zmierzą się z Promnikiem Gończyce.