Po 11 latach witryna zmienia status na nieoficjalną stronę Klubu Sportowego "Sęp" w Żelechowie

Marcin Sągol

W grudniu 2007 roku decyzją ówczesnego zarządu Klubu Sportowego "Sęp" w Żelechowie prowadzona przeze mnie strona zyskała status oficjalnej strony KS "Sęp". Przez ostanie 11 lat (z przerwami) współpraca moja i zmieniających się władz Klubu układała się dosyć dobrze, jednak jak to często bywa to co dobre w końcu się kończy...

Przez ostatnie 11 lat (od momentu uzyskania statusu oficjalnej) każdy kto odwiedzał tą stronę, mógł na niej znaleźć w miarę aktualne informacje o tym co dzieje się w Klubie, relacje z występów drużyny seniorów, czasami grup młodzieżowych czy też wywiady z trenerami. Wydaję mi się, że pojawiło się tutaj sporo ciekawych materiałów, które okazały się w jakimś stopniu wartościowe dla sympatyków Klubu.

Jak większość z Was wie w ostatnim czasie zmienił się zarząd Klubu, wybrany został nowy prezes. Miałem nadzieję, że nasza współpraca będzie układała się dobrze i będę mógł moją "pracę" kontynuować w niezmienionej formie. Niestety okazało się, że nie jesteśmy w stanie znaleźć linii porozumienia. Wynika to głównie z tego, że nie do końca zgadzam się z tym jakie decyzje podejmuje zarząd, jaką ma wizję funkcjonowania Klubu i jak postępuje względem zasłużonych w mojej opinii dla Klubu osób. 

W trackie spotkania z Panem Prezesem Grzegorzem Kapczyńskim i członkami zarządu Panami Robertem Barańskim i Tomaszem Gugałą, wyraziłem obawy, że takie postępowanie może nie przynieść pozytywnych skutków dla Klubu. Mimo wszystko zaznaczyłem, że mam nadzieję iż jestem w błędzie i z czasem moje obawy okażą się bezzasadne, a zmiany w Klubie będą szły w dobrą stronę. Czas pokaże...

Na dzień dzisiejszy nie widzę jednak możliwości prowadzenia strony w dotychczasowej formie, tj. prezentowania tutaj oficjalnego stanowiska Klubu. Tak jak napisałem wcześniej, nie popieram części działań i decyzji obecnego zarządu i nie przekonują mnie argumenty na ich poparcie, które słyszę ze strony jego członków.

Z dniem dzisiejszym strona traci więc status oficjalnej strony Klubu Sportowego "Sęp" w Żelechowie i funkcjonować będzie jako nieoficjalny serwis informacyjny. W dalszym ciągu będę starał się informować czytelników o tym co dzieje się w Klubie z tym, że od teraz nie będzie to oficjalne stanowisko Klubu.

Na nieoficjalne zmieniają także status profile na Instagramie, Twitterze i YouTube. Nie zmienia się natomiast status profilu na Facebooku. Pan Prezes Grzegorz Kapczyński będzie miał tam uprawnienia administratora i będzie mógł publikować informacje oraz zarządzać całym profilem (ja pozostaję natomiast właścicielem tego profilu).