Podsumowanie 22. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2018/19

22. kolejka spotkań w siedleckiej A klasie za nami. Nie obfitowała ona w dużą ilość bramek aczkolwiek na ich brak również nie można narzekać bowiem na ligowych boiskach w miniony weekend padło łącznie 21 goli. Największy wkład w ten wynik miały drużyny Kosovii Kosów Lacki i Poloneza Mordy.

Najważniejszym wydarzeniem minionej kolejki jest z pewnością pierwsza porażka w sezonie lidera - Jastrzebia Żeliszew, który uległ 1:2 Sępowi Żelechów. Wygrana ta pozwoliła podopiecznym trenera Roberta Barańskiego awansować o 2 miejsca w tabeli, dzięki czemu plasują się oni obecnie na 10. pozycji.

Wysokie wygrane zanotowały zespoły Kosovii Kosów Lacki i Poloneza Mordy, które stosunkiem bramek 4:1 pokonały kolejno Wicher Sadowne i Błękitnych Stoczek. Punkty straciła walcząca o awans Watra Mrozy, która zaledwie zremisowała 1:1 na własnym boisku z Tęczą Korczew, a gola na wagę 1 punkty dla gospodarzy zdobył w 86' minucie Jacek Wronowski.

Marcin Świątek 55'
51' Paweł Oniśk
90'+1 Paweł Oniśk
2:1
(0:1)
Albert Stodulski 48'
Mateusz Szwej 68'
8' Konrad Śliwka
Tęcza Stanisławów
1:2
(1:1)
Zbigniew Jaros 14'
32' Krzysztof Krawczyk
87' Cezary Giziński
Łukasz Zalewski 81'
69' Piotr Sadowski
1:1
(0:1)
Tęcza Korczew
Jacek Wronowski 86'
21' Paweł Sawtyruk
Błękitni Stoczek
1:4
(1:3)
Polonez Mordy
Adrian Paciorek 64'
Łukasz Oniśk 33' (samobójcza)
1' Damian Karpiniuk
38' Michał Majchrzak
44' Damian Karpiniuk