Podsumowanie 26. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2018/19

26 kolejką spotkań zakończone zostały rozgrywki ligowe w siedleckiej A klasie w sezonie 2018/19. Ostateczne rozstrzygnięcia związane z awansami i spadkami znaliśmy już wcześniej więc w miniony weekend każda z drużyn bez większej presji mogła rozegrać ostatni mecz przed letnią przerwą.

Sęp Żelechów pewną wygraną 2:0 nad Grodziskiem Krzymosze udowodnił, że zasłużenie pozostaje w A klasie i w przyszłym sezonie będzie walczył o awans do ligi okręgowej. Bramki dające zwycięstwo zdobyli Maciej Parzyszek, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach żelechowskiej drużyny, oraz Michał Jaworski. Ten drugi zapisał na swoim koncie dziewiąte trafienie w sezonie i obok Alberta Stodulskiego został najskuteczniejszym zawodnikiem Sępa.

Kolejną imponującą wygraną zanotowali zawodnicy Jastrzębia Żeliszew, którzy na wyjeździe pokonali 6:1 Tęczę Korczew. Żeliszewianom zabrakło w tym sezonie tylko dwóch goli aby osiągnąć imponującą sumę 100 łącznie zdobytych bramek. Obok dobrej skuteczności w ofensywie drużyna Jastrzębia równie dobrze prezentowała się w defensywie - w 26 rozegranych spotkaniach straciła tylko 28 goli.

Kacper Wójciuk 84'
13' Dorian Zając
28' Konrad Śliwka
40' Rafał Polkowski
42' Dorian Zając
76' Konrad Śliwka
80' Konrad Śliwka
Konrad Kandulski 21' (samobójcza)
3' Tomasz Niedziałek
27' Daniel Paczuski
42' Kamil Księżopolski
46' Michał Majchrzak
50' Michał Majchrzak