Podsumowanie 1. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2019/20

Pierwsza kolejka spotkań w sezonie piłkarskim 2019/20 już za nami. W większości spotkań wygrywały zespoły uważane za faworytów. Nie do końca natomiast udał się mecz Sępowi Żelechów, który zremisował 1:1 z beniaminkiem Rywalem Ruchna.

Sęp swoje spotkanie kończył grając w dziewiątkę po tym jak czerwone kartki ujrzeli Paweł Michalik i Arek Kot. Należy jednak docenić fakt, że pomimo tego osłabienia podopieczni trenera Roberta Barańskiego zdołali utrzymać jednobramkowy remis do końcowego gwizdka, który dał im ostatecznie 1 punkt.

Najskuteczniejsza w miniony weekend okazała się Tęcza Stanisławów. Spadkowicz z ligi okręgowej pokonał na wyjeździe 5:0 Wicher Sadowne, a hat-trikiem popisał się Seweryn Rejmer. Niewiele gorsi byli piłkarze Watry Mrozy, którzy czterema bramkami pokonali na własnym boisku Kolektyw Oleśnica.

Wicher Sadowne
0:5
(0:1)
Tęcza Stanisławów
9' Artur Kielczyk
57' Seweryn Rejmer
74' Seweryn Rejmer
81' Seweryn Rejmer
87' Bartłomiej Kielczyk