Podsumowanie 3. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2019/20

Bardzo ciekawa 3. kolejka spotkań za nami, w której padło sporo bramek - łącznie 26. Jednym z najciekawszych meczów był ten w Kotuniu gdzie Watra Mrozy dopiero w ostatnich minutach zapewniła sobie zwycięstwo chociaż prowadziła już 3:0.

Mrozianie bardzo dobrze rozpoczęli mecz i już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Do końca pierwszej połowy jeszcze dwukrotnie trafili do bramki rywala i wydawało się, że jest już "po meczu". Tymczasem w drugiej części gry piłkarze Iskry zdołali doprowadzić do wyrównania. Minutę później Watra jednak ponownie objęła prowadzenie po bramce Adriana Kosyla. Na 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry Łukasz Kuć zdobył swojego trzeciego gola w tym meczu i ponownie mieliśmy remis. Dopiero w ostatniej minucie spotkania Paweł Malka zdobył gola na wagę 3 punktów dla mrozian i zapewnił swojej drużynie fotel lidera po 3 kolejkach spotkań.

Łukasz Kuć 85'
2' Jakub Kraszewski
32' Bartosz Osiński
43' Dawid Mrozik
71' Adrian Kosyl
89' Paweł Malka
1:2
(0:1)
Wicher Sadowne
Krzysztof Żochowski 85'
5' Kamil Kandulski
72' Michał Andryszczyk
1:2
(0:0)
Tajfun Jartypory
Łukasz Naumiuk 75'
57' Daniel Pazio
81' Piotr Iwaneczko
1:2
(1:2)
Leszisz Kacper 40'
3' Stanisławowski Kamil
21' Lewandowski Michał