Podsumowanie 5. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2019/20

5. kolejka spotkań, która została rozegrana w miniony weekend, była jak do tej pory jedną z najbardziej obfitujących w strzelane gole - padło ich łącznie 33, a ogromny wkład w osiągnięcie takiego wyniku miał Sęp Żelechów.

Pierwszej porażki w sezonie doznała Tęcza Stanisławów, która dosyć niespodziewanie na własnym terenie uległa 1:3 Kolektywowi Oleśnica. Goście już w pierwszej połowie zapewnili sobie dwubramkowe prowadzenie po trafieniach Mariusza Rogala i Krzysztofa Karasińskiego. Po zmianie stron Kamil Stanisławowski dołożył jeszcze trzeciego gola. Dla Tęczy honorową bramkę zdobył w 66 minucie Jakub Gańko.

Ciekawy przebieg miał mecz w Ostrówku gdzie miejscowy LKS podejmował Watrę Mrozy. Goście będący faworytem tego spotkania wyszli na prowadzenie już w 25 minucie za sprawą gola Adriana Kosyla. Po niespełna kwadransie gry w drugiej połowie mrozianie prowadzili już dwoma bramkami po trafieniu Jacka Wronowskiego i wydawało się, że mają mecz pod kontrolą. Tymczasem gospodarze zdołali zdobyć bramkę kontaktową w 78 minucie, a jej autorem był Paweł Oniśk. Czas mijał i wydawało się, że ten mecz zakończy się wynikiem 1:2. W doliczonych minutach Mateusz Ojdana zdołał jednak doprowadzić do remisu i "uratować" 1 punkt dla swojego zespołu.

Olimpia Latowicz
3:4
(1:2)
Mateusz Zwierz 36'
Mariusz Pałdyna 49'
Mariusz Pałdyna 90'+1
11' Łukasz Zalewski
22' Łukasz Zalewski
58' Łukasz Zalewski
62' Michał Saczuk
LKS Ostrówek
2:2
(0:1)
Paweł Oniśk 78'
Mateusz Ojdana 90'+1
25' Adrian Kosyl
59' Jacek Wronowski
Tęcza Stanisławów
1:3
(0:2)
Jakub Gańko 66'
10' Mariusz Rogala
13' Krzysztof Karasiński
53' Kamil Stanisławowski
Polonez Mordy
2:2
(0:2)
Tajfun Jartypory
Tomasz Lada 69'
Paweł Klewek 88'
18' Jarosław Pełka
35' Mateusz Laskowski
2:1
(1:0)
Tęcza Korczew
Maciej Szpura 34'
Marek Sawicki 78'
64' Kacper Chwedoruk
Iskra Kotuń
1:9
(1:3)
Andrzej Parapura 16'
13' Piotr Mądry
22' Michał Jaworski
31' Piotr Mądry
53' Michał Jaworski
66' Damian Grzyb
68' Albert Stodulski
73' Albert Stodulski
76' Albert Stodulski
81' Albert Stodulski
Rywal Ruchna
1:1
(0:1)
Wicher Sadowne
Łukasz Sobotka 54'
31' Tomasz Kowalczyk