Podsumowanie 8. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2019/20

W 8. kolejce spotkań Sęp Żelechów zremisował 0:0 w meczu z ówczesnym liderem - Watrą Mrozy. Pomimo tego, że w tym pojedynku nie padły żadne gole, to cała kolejka okazała się niezwykle obfita w zdobywane bramki.

Najwyższą wygraną w miniony weekend może pochwalić się drużyna Kolektywu Oleśnica, która na wyjeździe pokonała 7:0 Olimpię Latowicz. Po dwa gole w tym spotkaniu zdobyli Paweł Rucikowski, który otworzył wynik spotkania już w drugiej minucie, oraz Marcin Plich. Komplet punktów pozwolił Kolektywowi awansować na 4 miejsce w tabeli.

Potknięcie Watry Mrozy w meczu z Sępem Żelechów wykorzystał Polonez Mordy, który pokonując Tęczę Stanisławów 5:3 zrównał się punkami z mrozianami jednak wynik ich bezpośredniego starcia w czwartej kolejce (Polonez wygrał 3:0) sprawia, że to drużyna z Mord zajmuje obecnie fotel lidera.

Kacper Smoderek 69'
23' Patryk Ciulak
36' Daniel Paczuski
77' Paweł Klewek
84' Paweł Śliwa
90'+2 Patryk Ciulak
Olimpia Latowicz
0:7
(0:3)
2' Paweł Rucikowski
16' Marcin Pilich
47' Bartosz Wysocki
52' Paweł Rucikowski
61' Kamil Stanisławowski
81' Mariusz Rogala
85' Marcin Pilich
0:2
(0:0)
Iskra Kotuń
57' Damian Wójcik
76' Adam Urban
Tęcza Korczew
0:4
(0:2)
LKS Ostrówek
22' Michał Stępień
30' Paweł Grig
51' Mateusz Ojdana
81' Sebastian Polewski