Podsumowanie 1. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

Nowy sezon piłkarski 2020/21 w siedleckie A klasie rozpoczęty. Już pierwsza kolejka spotkań przyniosła ze sobą sporo ciekawych wyników i mnóstwo goli. Na największa uwagę z pewnością zasługuje wyczyn Tęczy Stanisławów, która 10:0 pokonała na Iskrę Kotuń.

Drużyna ze Stanisławowa zdominowała swojego rywala w sobotnim spotkaniu. W pierwszej jego połowie gospodarze zdobyli 4 gole i losy meczu były przesądzone. Mimo wysokiego prowadzenia piłkarze Tęczy nie rezygnowali z prób jego podwyższenia i w drugiej części gry dołożyli jeszcze 5 goli i przy jednym samobójczym trafieniu Kamińskiego dało im to imponujący wynik 10:0! Najskuteczniejszym piłkarzem w szeregach Tęczy okazał się Bartłomiej Kielczyk, który na swoim koncie zapisał hat-tricka.

Sęp Żelechów skromnym ale co najważniejsze zwycięstwem rozpoczął nowy sezon pokonując na wyjeździe 1:0 Grodzisk Krzymosze. Autorem jedynego trafienia dla naszej drużyny był Albert Stodulski.

Kielczyk B. 87'
60' Kamiński M. (samobójcza)