Podsumowanie 3. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

Trzecia kolejka spotkań w siedleckiej A klasie okazała się kolejną bogatą w zdobywane gole. 43 bramki zdobyte w siedmiu spotkaniach to z pewnością nie lada wyczyn. Wśród strzelców najskuteczniejszy w miniony weekend okazał się Daniel Zieliński z Kosovii, który na swoim koncie zapisał hat-tricka.

Sęp Żelechów zanotował trzecie zwycięstwo choć losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w drugie połowie, a trzy bramki padły w doliczonym już czasie gry. Warto zauważyć, że to już trzeci mecz z rzędu gdy Albert Stodulski wpisuje się na listę strzelców.

Pewne zwycięstwo odniósł beniaminek ligi Promnik Gończyce pokonując na wyjeździe 4:0 Jutrzenkę Cegłów. 2 gole w tym spotkaniu zdobył były zawodnik Sęp Bartek Zackiewicz. Pierwszą wygraną w sezonie zanotowała Iskra Kotuń, która dzięki bramce Łukasza Kucia w doliczonym czasie gry pokonała 3:2 ULKS Gołąbek.

Najwyższą wygraną w miniony weekend może pochwalić się Kosovia Kosów Lacki, która w wyjazdowym meczu rozbiła 7:2 Griodzisk Krzymosze. Duży wkład w tak korzystny wynik miał Daniel Zieliński, który popisał się klasycznym hat-trickiem. Kosovia dzięki lepszej skuteczności zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli z kompletem dziewięciu punktów, a więc dokładnie taką samą ilością jak Sęp Żelechów.

Wicher Sadowne
2:5
(0:0)
Łukasz Mianowicz 70'
Adrian Rydzewski 90'+3
62' Sebastian Wdowiak
76' Patryk Owczarczyk
84' Michał Licbarski
90'+1 Albert Stodulski
90'+5 Paweł Michalik
Seweryn Rejmer 89'
28' Łukasz Naumiuk
68' Łukasz Naumiuk
75' Marek Sawicki
77' Łukasz Naumiuk
2:3
(0:1)
Iskra Kotuń
Marcin Olszewski 57'
Karol Kruszewski 85'
6' Norbert Czapski
53' Marcin Pałka
90'+1 Łukasz Kuć
Tajfun Jartypory
2:2
(2:2)
Olimpia Latowicz
Jarosław Pełka 35'
Tomasz Pędzich 37'
10' Radosław Skóra
28' Mateusz Padysz
Jutrzenka Cegłów
0:4
(0:2)
Promnik Gończyce
12' Bartosz Zackiewicz
32' Krzysztof Szewczyk
70' Bartosz Zackiewicz
87' Dominik Kiliszek
Grodzisk Krzymosze
2:7
(2:5)
Daniel Kozak 12'
Paweł Zacharczuk 32'
25' Daniel Zieliński
28' Daniel Zieliński
34' Mateusz Zalewski
41' Vitalii Burko
36' Daniel Zieliński
74' Vitalii Burko
76' Adrian Byczkowski
Tęcza Korczew
2:3
(2:3)
Rywal Ruchna
Tomasz Krawczyk 20'
Dominik Jaszczuk 41'
12' Wojciech Kubój
29' Mateusz Kowalczyk
39' Mateusz Kowalczyk