Podsumowanie 7. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

Zamykamy 7. kolejkę spotkań w siedleckiej A klasie, która nie przyniosła większych zmian na górze tabeli. Pozycję lidera zachowała Kosovia Kosów Lacki, która odniosła siódme z rzędu zwycięstwo co również jest odzwierciedleniem w liczbie straconych goli w tym sezonie - zaledwie 4.

Sęp Żelechów nie miał w minionej kolejce większych problemów by pokonać niżej notowaną Iskrę Kotuń. Wynik spotkania otworzył już w czwartej minucie najskuteczniejszy zawodnik naszej drużyny, tj. Albert Stodulski, dla którego było to już dwunaste trafienie w obecnych rozgrywkach. W pierwszej połowie spotkania drugiego gola dla Sępa dołożył Adrian Korgul, a wynik ustalił Paweł Michalik trafieniem w 78' minucie.

Drugi raz w tym sezonie niezwykła skutecznością popisali się piłkarze Tęczy Stanisławów, którzy rozgromili na własnym boisku Jutrzenkę Cegłów aż 10:1. Najskuteczniejszym w drużynie gospodarzy okazał się Kacper Smoderek, który zdobył 4 gole.