Podsumowanie 11. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

11. kolejka spotkań w siedleckiej A klasie już za nami. Miniony weekend przyniósł ze sobą trochę niespodzianek, a jedną z nich jest strata punktów przez lidera tabeli drużynę Kosovii Kosów Lacki. Wyniki rozegranych spotkań sprawiły, że w środku tabeli panuje obecnie duży "ścisk"...

Piłkarze z Kosowa Lackiego tydzień temu mogli świętować zwycięstwo z ich najgroźniejszym rywalem w walce o awans, tj. Sępem Żelechów by tym razem stracić punkty w Łosicach. Mecz z ŁDK rozpoczął się dla Kosovii bardzo dobrze. Już w 2' minucie Bartosz Łagoda wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1:0. Kolejne trafienia były jednak już autorstwa zawodników gospodarzy. Najpierw w 49' minucie do wyrównania doprowadził Jakub Głuchowski, a w 70' łosiczan na prowadzenie 2:1 wyprowadził Marcin Chwedoruk. Kosovia odpowiedziała 7 minut później trafieniem Daniela Zielińskiego jednak to było wszystko na co było stać lidera tego dnia. Strata punktów przez kosowian w Łosicach sprawiła, że Sęp traci do niej już tylko 1 punkt w ligowej tabeli.

Rywal Ruchna
2:1
(1:1)
Jutrzenka Cegłów
Połaski D. 34'
Mieszało M. 85'
45' Filpiec P.
Iskra Kotuń
2:4
(1:2)
Tajfun Jartypory
Niewiatowski K. 23'
Wąsowski K. 67'
4' Adamski P.
27' Pazio B.
58' Żelazowski D.
78' Pełka J.
Chwedoruk M. 70'
2' Łagoda B.
77' Zieliński D.
Wicher Sadowne
2:2
(0:2)
Olimpia Latowicz
Ojdana M. 79'
65' Reda K. (samobójcza)
36' Pałdyna R.
39' Świątek M.
2:0
(0:0)
Promnik Gończyce
Stodulski S. 88'
71' Czyżewski K. (samobójcza)
Jaszczuk B. 83'
11' Zacharczuk J. (samobójcza)
30' Zacharczuk P.
40' Wysokiński H.
90' Kołodziejczuk M.