Podsumowanie 18. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

Za nami 18. kolejka spotkań, która byłą pierwszą w tym roku z kompletem rozegranych spotkań. Tym razem na ligowe boiska wybiegli również piłkarze lidera Kosovii Kosów Lacki, którzy pewnie zainaugurowali rozgrywki, pokonując 5:1 Wicher Sadowne.

Kosowianie losy spotkania rozstrzygnęli już w pierwszej połowie. Popis strzelecki rozpoczął Adrian Byczkowski, który zaliczył 2 trafienia kolejno w 13' i 17' minucie. Kolejne gole dołożyli Żochowski i Burko, a na 3 minuty przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę meczu wynik na 5:0 ustalił Daniel Zieliński. Po zmianie stron goście szybko zdobyli bramkę honorową jednak to było wszystko na co było ich stać tego dnia.

Równie wysokie zwycięstwo zapisali na swoim koncie piłkarze z Jartypor, którzy rozbili 5:1 na własnym boisku niedawnego rywala Sępa Żelechów, tj. drużynę Grodziska Krzymosze. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Mateusz Laskowski, który popisał się w tym spotkaniu hattrickiem.

Układ tabeli na szczycie nie uległ zmianie. Liderem pozostaje Kosovia z dorobkiem 38 punktów, a tuż za nią plasuje się Sęp Żelechów z jednym punktem straty.

Promnik Gończyce
1:2
(0:0)
Tęcza Stanisławów
Radziej E. 47'
63' Gańko T.
77' Kielczyk B.
Iskra Kotuń
0:3
(0:3)
Rywal Ruchna
16' Polkowski M.
39' Kowalczyk M.
45' Polkowski M.
Olimpia Latowicz
0:1
(0:0)
Jutrzenka Cegłów
69' Filpiec P.
Zieliński D. 42'
47' Uziębło M.
1:4
(1:2)
45' Wikiera P. (samobójcza)