Podsumowanie 23. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

Za nami jedna z ciekawszych kolejek spotkań, w której mogło dojść do zmiany na pozycji lidera jednak mecz dwóch najlepszych drużyn w lidze zakończył się remisem 2:2 i podziałem punktów. Kosovia Kosów Lacki utrzymała więc jednopunktową przewagę nad Sępem Żelechów i mistrzostwo ligi w dalszym ciągu pozostaję otwartą kwestią.

Gradem bramek uraczyły kibiców drużyny Tęczy Korczew i Jutrzenki Cegłów. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się prowadzeniem 2:1 dla gospodarzy i nic nie zapowiadało tego, że po zmianie stron zobaczymy jeszcze 8 goli. Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęła Jutrzenka, która po trafieniach Rafała Walasa i Michała Branickiego wyszła na prowadzenie, z którego cieszyła się tylko 3 minuty bowiem już w 57' minucie do remisu 3:3 doprowadził Paweł Kalinowski. Korczewianie ponownie uzyskali jednobramkową przewagę gdy w 64' minucie na listę strzelców wpisał się Bartosz Kryszczuk. Przewaga ta utrzymała się... dwie minuty gdy do wyrównania kolejny raz doprowadził Michał Wadas. Tęcza odpowiedziała w 79' minucie drugim golem Kryszczuka lecz 2 minuty później ponownie wyrównał Michał Wadas. Decydujące trafienie padło w 86' minucie gdy gola dla cegłowian zdobył Michał Branicki zapewniając swojej drużynie zwycięstwo 6:5.

Rywal Ruchna
1:4
(0:3)
Tajfun Jartypory
Maciej Mieszało 71'
12' Łukasz Mazurek
18' Mateusz Laskowski
30' Damian Żelazowski
83' Michał Tchórzewski
Promnik Gończyce
15' Piotr Owczarczyk
56' Dominik Kiliszek
Bartosz Kryszczuk 79'
35' Michał Wadas
46' Rafał Walas
54' Michał Branicki
66' Michał Wadas
81' Michał Wadas
86' Michał Branicki
Kamil Mamcarz 68'
44' Daniel Kozak
Sęp Żelechów
2:2
(1:1)
Kosovia Kosów Lacki
Albert Stodulski 23'
31' Daniel Zieliński
47' Bartosz Łagoda
90'+Albert Stodulski 23'5 Paweł Maksymiak (samobójcza)
Wicher Sadowne
2:5
(0:2)
Tęcza Stanisławów
Wojciech Piotrowski 51'
Łukasz Mianowicz 82'
32' Kacper Smoderek
41' Kacper Smoderek
59' Kacper Smoderek
86' Sebastian Laskowski
89' Sylwester Florowski