Podsumowanie 3. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Za nami 3. kolejka spotkań, która nie została jeszcze oficjalnie zakończona bowiem do rozegrania pozostaje mecz pomiędzy Czarnymi Węgrów i Jabłonianką Jabłonna Lacka, który musiał być przełożony ze względu na zły stan boiska. Rozegrane mecze natomiast dostarczyły sporo emocji...

Jako małe zaskoczenie możemy chyba traktować remis 3:3 jaki padł w meczu pomiędzy drużynami Hutnika Huta Czechy i rezerw Mazovii. Goście co prawda prowadzili jedną bramką po pierwsze połowie jednak w drugiej podopiecznym Kamila Szostaka sprzyjało szczęście. Co prawda zdobyli jeszcze tylko jednego gola po trafieniu Przemysława Grudziaka lecz decydująca okazała się samobójcza bramka Jakuba Teodorskiego z Mazovii, która dawała Hutnikowi prowadzenie 3:2 na tamten moment. Teodorski zrehabilitował się się w 70' minucie doprowadzając do remisu 3:3, którym zakończyło się całe spotkanie. Warto podkreślić, że wliczając gola samobójczego, Jakub Teodorski zdobył  ich łącznie 4 w tym meczu.

3:3
(1:2)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Piotr Przybysz 8'
Przemysław Grudniak 72'
1' Jakub Teodorski
35' Jakub Teodorski
66' Jakub Teodorski (samobójcza)
70' Jakub Teodorski
Dawid Sałasiński 80'
55' Maciej Michalczuk
90'+3 Cezary Rytel
1:1
(1:0)
Tomasz Witowski 20'
90' Marcin Kowalczyk
Michał Polak (samobójcza) 83'
8' Damian Rodak
29' Marcin Pietryka
42' Szymon Wasilka
54' Marcin Pietryka
61' Szymon Wasilka
Paweł Stępień 22' (samobójcza)
9' Michał Zawistowski
57' Michał Zawistowski
65' Michał Zawistowski