Podsumowanie 7. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Za nami 7. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej, w której padło łącznie 37 goli co z jest jednym z najwyższych wyników jakie do tej pory zanotowaliśmy w obecnym sezonie. Blisko 1/3 z nich padła w meczu Watry Mrozy z MKS Małkinia.

Zdecydowanie najbardziej rzucającym się w oczy wynikiem jest ten dający wygraną Watrze Mrozy 10:3 nad drużyną MKS -u Małkinia. Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała tak wysokiej wygranej gospodarzy, którzy po trafieniach Marcin Kowalczyka i dwukrotnie Filipa Kącka prowadzili 3:0. W drugiej połowie padło jednak aż 10 goli z czego 7 było autorstwa piłkarzy Watry, a 3 zawodników z Małkinii. W tej części gry trzykrotnie do bramki MKS-u trafiał Marcin Kowalczyk co zapewniło mu tytuł najskuteczniejszego piłkarza meczu z czterema golami. Tuż za nim uplasował się Filip Kąca, który zaliczył hat-tricka.

W derbach powiatu garwolińskiego naprzeciw siebie stanęły drużyny Hutnika Huta Czechy i Wilgi Miastków Kościelny. Obie drużyny na półmetku rozgrywek plasują się w dolnej części tabeli i sobotni mecz żadnej z nich nie przyniósł poprawy tej sytuacji bowiem zakończył się podziałem punktów po bezbramkowym remisie.

Marcin Kowalczyk 87'
62' Cezary Maliszewski
84' Marcin Kraszewski
89' Cezary Maliszewski
Jan Proczek 21'
13' Piotr Krysiński
77' Jacek Toczyski
89' Jacek Toczyski
Kamil Stanisławowski 76''
38' Marek Górski
90'+3 Grzegorz Kazimierak
Dorian Zając 27'
53' Vitalii Burko
Polonez Mordy
1:5
(1:2)
Orzeł Unin
Marcin Izdebski 16'
Sebastian Waszczuk 89' (samobójcza)
4' Szymon Żaczek
35' Krystian Parzyszek
49' Krystian Parzyszek