Podsumowanie 26. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

Miniony weekend upłynął bardzo szybko, a wraz z nim mecze przedostatniej już w obecnym sezonie 26. kolejki spotkań, z których jedno zakończyło się walkowerem, tj. Wicher Sadowne nie miał okazji zmierzyć się z Tęczą Korczew bowiem ta nie przyjechała na mecz.

Jednym z ciekawszych meczów był ten z udziałem Promnika Gończyce i Kosovii Kosów Lacki. Goście wyszli na prowadzenie w 28' minucie gdy do bramki Promnika trafił Jakub Ogonowski. Skromne prowadzenie piłkarzom z Kosovii udało się utrzymać do 51' minuty gdy gola dla Promnika zdobył Kamil Kosmala i tym samym doprowadził do remisu 1:1, który utrzymał się do końcowego gwizdka. Wicelider z Kosowa Lackiego po wywalczeniu awansu traci więc kolejne punkty w ostatnich dniach.

Wiktor Sabak 89'
2' Karol Kruszewski
13' Jakub Ejsymont
16' Mariusz Cabaj
40' Michał Kruszewski
62' Karol Kruszewski
Łukasz Mazurek 82'
14' Łukasz Naumiuk
50' Kacper Wyrzykowski
Grodzisk Krzymosze
0:4
(0:2)
Iskra Kotuń
29' Rafał Woźnica
44' Łukasz Kuć
58' Łukasz Kuć
75' Łukasz Kuć
Promnik Gończyce
1:1
(0:1)
Kamil Kosmala 51'
28' Jakub Ogonowski
Kacper Smoderek 90'+3
45' Rafał Bałdyga
63' Maciej Mieszało
77' Dominik Polak
Jutrzenka Cegłów
2:4
(2:2)
Michał Branicki 40'
Patryk Halaburda 44'
2' Albert Stodulski
15' Albert Stodulski
84' Albert Stodulski
89' Albert Stodulski