Podsumowanie 19. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Za nami 19. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej, która niestety nie mogła zostać w całości rozegrana. Ze względu na zły stan boisk w Żeliszewie i Oleśnicy mecze lokalnych drużyn kolejno z Wilgą Miastków Kościelny i Sępem Żelechów zostały przełożone na późniejszy termin.

Czwarte zwycięstwo z rzędu w rundzie wiosennej odnieśli piłkarze Orła Unin, którzy tym razem wysoko bo aż 4:0 pokonali na wyjeździe drużynę Kosovii Kosów Lacki. Podopieczni Marcina Wrzoska wyszli na prowadzenie już w 3' minucie spotkania po trafieniu Szymona Żaczka. Na kolejne gole trzeba było jednak długo czekać i skuteczność Orła dała o sobie znać dopiero w końcówce meczu. W 71' minucie prowadzenie Unina na 2:0 podwyższył Piotr Poszytek. Następnie w 87' minucie do bramki Kosovii trafił Wojciech Migas, a wynik spotkania na 4:0 ustalił w ostatniej minucie Piotr Wielgosz. Dzięki temu zwycięstwu Orzeł zrównał się punktami z Mazovią II Mińsk Mazowiecki.

2:4
(2:2)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kacper Piętka 16'
Dariusz Osica 34'
20' Jakub Zatorski
40' Bartosz Malesa
54' Mateusz Bienias
72' Bartosz Malesa
1:5
(1:2)
Patryk Kąkol 10''
17' Krzysztof Krawczyk
41' Marcin Sadowski
62' Marcin Sadowski
69' Marcin Sadowski
90' Cezary Maliszewski
Piotr Krysiński 69'
18' Wojciech Jonczak
65' Bartłomiej Jedynak
86' Przemysław Grudniak
3:3
(2:0)
Filip Kąca 36'
Piotr Kowalczyk 40'
Jarosław Krajewski 82'
53' Paweł Król
67' Kornel Kowalczyk
87' Mateusz Ostrowski
Polonez Mordy
0:0
0:4
(0:1)
3' Szymon Żaczek
71' Piotr Poszytek
87' Wojciech Migas
90' Piotr Wielgosz
3:3-
(3:1)
Wilga Miastków Kościelny
Michał Mularczyk 21'
Dorian Zając 23'
Mateusz Stankiewicz 43'
34' Jakub Biedrzycki
77' Jakub Biedrzycki
90' Patryk Chudek
0:1
(0:1)
35' Stodulski Albert