Podsumowanie 23. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Za nami niezwykle ciekawa i obfitująca w dużą ilość goli 23. kolejka spotkań siedleckiej ligi okręgowej. W ośmiu meczach padło łącznie 40 goli co nieczęsto się zdarza nawet na tym szczeblu rozgrywkowym. Jedną z większych niespodzianek minionego weekendu jest pierwsza w tym roku przegrana wicelidera tabeli drużyny Orła Unin.

Drużyna Orła grała na wyjeździe z dużo niżej notowanym zespołem Czarnych Węgrów, z którym co ciekawe zmierzyła się pierwszy raz w rym sezonie. Jesienią gdy mecz miał się odbyć w Uninie węgrowianie zrezygnowali z wyjazdu i oddali wygraną walkowerem. W minioną niedzielę podopieczni trenera Marcina Wrzoska nie byli w stanie znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Czarnych. Dokonanie sześciu zmian w drugiej połowie też nie pomogło, a co gorsza błędy w końcówce meczu sprawiły, że to goście byli w stanie przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę. W 83' minucie prowadzenie 1:0 zapewnił węgrowianom Przemysław Ryczkowski, a 180 sekund na 2:0 podwyższył Rafał Komosa i ten właśnie wynik utrzymał się do końcowego gwizdka. Przegrana Orła sprawia, że nawet jeżeli wygra on 1 zaległy mecz to na ten moment nie zdoła wyprzedzić zajmującej pierwsze miejsce w tabeli Mazovii II Mińsk Mazowiecki, do której traci 4 punkty.

Jabłonianka Jabłonna Lacka
3:1
(1:1)
Jacek Toczyski 24'
Piotr Krysiński 47'
Jacek Toczyski 87'
43' Michał Wiśnioch
2:1
(0:0)
Jarosław Krajewski 57'
Filip Kąca 88'
55' Krystian Zbieć
1:2
(0:1)
Bartosz Jeleń 45'+2
86' Michał Licbarski
90'+6 Albert Stodulski
Jakub Zatorski 79'
50' Piotr Chlubicki
Karol Szczęsny 86'
67' Szymon Wasilka
Karol Karpiniuk 72'
32' Vitalii Burko
36' Łukasz Zalewski
45'+1 Oleksii Zinkevych
63' Vitalii Burko
67' Oleksii Zinkevych
73' Oleksii Zinkevych
76' Adrian Byczkowski