Podsumowanie 4. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

W ubiegłą sobotę i niedzielę poznaliśmy rozstrzygnięcia 4. kolejki spotkań Komnet Siedlecki Ligi Okręgowej. Dosyć niespodziewanie nie wszystkie meczy zostały rozegrane. Jak się okazało drużyna Kosovii Kosów Lacki zdecydowała się nie jechać na mecz z Fenixem Siennica i tym samym oddała zwycięstwo przegrywając go walkowerem.

Mnóstwo strzelanych goli mogły w miniony weekend zobaczyć osoby, które zdecydowały się wybrać do Łosic by tam obserwować zmagania beniaminka z drużyną MKS-u Małkinia. Za faworyta spotkania można było uznawać małkinian, którzy mają dłuższe ogranie w lidze okręgowej. Mimo tego piłkarze ŁDK nie czuli respektu przed rywalem i już w pierwszej połowie rozpoczęli popis strzelecki. W 21' i 23' minucie do bramki MKS-u trafiali kolejno Maciej Szpura i Przemysław Radziwonka. Następnie w 38' i 44' dwukrotnie gola zdobył Łukasz Naumiuk. Małkinia w tej części meczu była w stanie odpowiedzieć tylko jednym celnym trafieniem autorstwa Mateusza Fydrycha w 29' minucie.

Po zmianie stron ponownie mocno rozpoczęli gospodarze. Już 3 minuty po wznowieniu gry piątego gola dla łosiczan zdobył Maciej Szpura. W 52' minucie było już 6:1, a na listę strzelców wpisał się Paweł Sawtyruk. Wysokie prowadzenie sprawiło, że gospodarze nieco się rozluźnili co wykorzystali ich przeciwnicy zdobywając 2 gole. Najpierw Filipa Podlipniaka pokonał Marcin Sadowski, a chwilę później Michał Zawistowski i wynik wskazywał 6:3. W 67' ponownie dał o sobie znać Łukasz Naumiuk i zdobył swojego trzeciego gola tego dnia, dając ŁDK prowadzenie 7:3. Wynik spotkania na 7:4 ustalił w 84' minucie Mateusz Fydrych, który drugi raz w tym meczu trafił do bramki łosiczan.

Watra Mrozy
2:2
(0:1)
Hutnik Huta Czechy
Piotr Kowalczyk78'
Filip Kąca
72'
45' Łukasz Kowalski
66' Kamil Szostak
Sęp Żelechów
53' Jaworski Michał
90'+2 Jaworski Michał
Krystian Parzyszek 74'
75' Piotr Skóra
Adrian Wielądek 68'
10' Damian Kulik
90'+4 Jakub Białecki
ŁDK Łosice
7:4
(4:1)
MKS Małkinia
Maciej Szpura 21'
Przemysław Radziwonka
23'
Łukasz Naumiuk
38'
44'
Maciej Szpura
48'
Paweł Sawtyruk
52'
67'
29' Mateusz Fydrych
63' Marcin Sadowski
66' Michał Zawistowski