Rywal Ruchna - Sęp: przegrana 1:3 w pucharze po wyrównanym meczu

Pierwsza drużyna Sępa Żelechów rozpoczęła oficjalne rozgrywki w sezonie 2019/20 pucharowym meczem z Rywalem Ruchna. Podopieczni trenera Roberta Barańskiego w wyjazdowym spotkaniu ulegli 1:3 Rywalowi Ruchna, z którym już niebawem zmierzą się również w lidze...

W niedzielnym meczu trener Robert Barański dał możliwość gry młodym zawodnikom, którzy zaprezentowali się z dobrej strony i nawiązali wyrównaną walkę z Rywalem. W pierwszej połowie żelechowianie wyszli na jednobramkowe prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Albert Stodulski. Tuż przed przerwą gospodarze doprowadzili jednak do wyrównania wykorzystując rzut karny.

Po zmianie stron obie drużyny miały jeszcze swoje okazje na zmianę wyniku jednak udało się to tylko piłkarzom z Ruchny, którzy dwukrotnie zdołali pokonać Jana Barańskiego. Sęp Żelechów ostatecznie uległ przeciwnikowi 1:3 i zakończył swój udział w okręgowym Pucharze Polski.

Już za tydzień będzie okazja do rewanżu bowiem oba zespoły zmierzą się w pierwszej kolejce rozgrywek ligowych siedleckiej A klasy w sezonie piłkarskim 2019/20.