Relacje z meczów

Watra Mrozy - Sęp: dobry początek i słabsza końcówka, Watra wygrywa 2:1
[WIDEO] Skrót meczu Hutnik Huta Czechy 1:2 Sęp Żelechów, 23. kolejka spotkań siedleckiej ligi okręgowej 2021/22
Sęp - Fenix Siennica: remis 0:0 i dwie niewykorzystane szanse na zwycięstwo
Hutnik Huta Czechy - Sęp: rzut karny i gol do szatni, trafienie Stodulskiego w 96' minucie na wagę wygranej 2:1
Kolekty Oleśnica - Sęp: Jaworski wykorzystuje okazję i zdobywa gola na wagę wyjazdowej wygranej 1:0
Sęp - Czarni Węgrów: wygrana 2:1 po golach Stodulskiego z rzutu karnego i Maćka Parzyszka
Sęp - Kosovia Kosów Lacki: szybkie prowadzenie i błędy w drugiej połowie, ulegamy Kosovii 1:3
Polonez Mordy - Sęp: odrabiamy straty w drugiej połowie, 2 gole Stodulskiego na wagę wygranej 2:1
Sęp - Jastrząb Żeliszew: dobra gra w drugiej połowie spotkania zapewniła wygraną 1:0 po golu Licbarskiego
Orzeł Unin - Sęp: gospodarze wygrywają 2:1 wykorzystując błędy Sępa w drugiej połowie meczu
[FOTORELACJA] Orzeł Unin - Sęp, mecz 17. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2021/22
Zryw Sobolew - Sęp: walka o wygraną do ostatnich minut, Bożek i Grzyb zapewniają wyjazdową wygraną 2:4
[FOTORELACJA] Zryw Sobolew - Sęp, mecz 16. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2021/22
[WIDEO] Fragmenty meczu 15. kolejki spotkań siedleckiej LO 2021/22 Wilga Miastków Kościelny 2:1 Sęp Żelechów
Wilga Miastków Kościelny - Sęp: dwa gole w pierwszych minutach zapewniły gospodarzom wygraną 2:1
[FOTORELACJA] Wilga Miastków Kościelny - Sęp, mecz 15. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2021/22
[WIDEO] Fragmenty meczu 14. kolejki spotkań siedleckiej LO 2021/22 Sęp Żelechów 2:1 Wektra Zbuczyn
[FOTORELACJA] Sęp - Wektra Zbuczyn, mecz 14. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2021/22