Relacje z meczów

Sęp - Watra Mrozy: Stodulski i Grzyb zdobywają 3 gole w 5 minut, pewna wygrana 3:1
Fenix Siennica - Sęp: 3 gole gospodarzy w ciągu dziesięciu minut zapewniają im wygraną 3:0
Sep - Hutnik Huta Czechy: słaby początek meczu i strata dwóch goli, walka do końca i wygrana 4:2
Czarni Węgrów - Sęp: gospodarze wygrywają 3:0, mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie
Sęp - Polonez Mordy: solidna i skuteczna gra dająca wysokie zwycięstwo 7:1
Jastrząb Żeliszew - Sęp: bezbramkowa pierwsza połowa, 2 gole Zająca i 1 Stodulskiego w drugiej
Sęp - Kolektyw Oleśnica: gol Stodulskiego na wagę zwycięstwa 1:0
Kosovia Kosów Lacki - Sęp: gospodarze wygrywają 1:0 po trafieniu Stecia
Sęp - Orzeł Unin: czerwona kartka Kota, zacięta walka o korzystny wynik i przegrana 1:2
Sęp - Zryw Sobolew: 50 minut w osłabieniu, od prowadzenia do przegranej 2:3
ULKS Gołąbek - Sęp: wyjazdowa przegrana 1:3 w ostatnim meczu sezonu 2020/21
Jutrzenka Cegłów - Sęp: od prowadzenia do remisu, 4 gole Alberta Stodulskiego
Sęp - Tajfun Jartypory: walkower 3:0 z czwartą drużyną w tabeli...
Promnik Gończyce - Sęp: wygrana 2:0 na wagę awansu do ligi okręgowej!
Sęp - Wicher Sadowne: walkower 3:0 - goście zrezygnowali z przyjazdu...
Sęp - Kosovia Kosów Lacki: remis 2:2 w meczu na szczycie wywalczony w ostatnich sekundach
ŁKD Łosice - Sęp: odrabianie strat i walka o zwycięstwo do ostatnich minut
Sęp - Olimpia Latowicz: hat-trick Stodulskiego, strzelają Korgul i Lesisz dając wygraną 5:0