Sęp - MKS Małkinia: przegrana 1:6 z wiceliderem

Grający w osłabieniu Sęp uległ na własnym boisku drużynie MKS Małkinia 1:6. W drużynie z Żelechowa zabrakło między innymi Jana Barańskiego, Roberta Całki, Piotrka Mądrego czy też Pawła Mazurka. Młodzi zawodnicy, którzy zastąpili bardziej doświadczonych kolegów pomimo walki i chęci, nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z rywalem.

Już do przerwy rywale wygrywali różnicą czterech goli. - Wynik mówi sam za siebie. Każdy komentarz jest zbędny - mówi opiekun zespołu.

W jego ekipie wystąpiło sześciu młodzieżowców, w tym dwóch 16-latków. Zabrakło pewnego punktu na wiosnę - Jana Barańskiego. Pierwsze minuty w seniorach otrzymał 16-letni Kacper Lesisz.

- Spisał się bardzo dobrze. Został rzucony na głęboką wodę, ale sobie poradził. Przyszłość przed nim - dodaje.

Jedyny gol padł po rzucie karnym po faulu na Albercie Stodulskim. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość. Przed Sępem jeszcze dwa mecze. W najbliższą niedzielę zespół spotka się w Cegłowie z Jutrzenką. Wiadomo, że na sto procent z ligi spadną dwie drużyny, jednak niewykluczone, że degradacją objęta zostanie trzecia ekipa. jest o co walczyć. Żelechowianie tracą zaledwie punkt, właśnie do swojego najbliższego rywala.

Źródło: Twój Głos

1:6
(0:4)
:
:
12' Marcin Sadowski
24' Cezary Maliszewski
35' Marcin Sadowski
37' Przemysław Maliszewski
48' Cezary Giziński
55' Krystian Sadowski

Sęp: Beczek Ł. (57' Deja P.) - Wdowiak B., Lesisz K., Parzyszek M., Grzyb M. (46' Szewczak S.) - Słyk Sz. (67' Miszkurka M.), Szwej M., Kot A., Jaworski M. - Stodulski A., Owczarczyk P.

MKS Małkinia: Sadowski K. - Krawczyk K., Giziński C., Suszczyński K. (60' Siwek R.), Maliszewski C. - Maliszewski P. (68' Wróblewski B.), Dmochowski K. (65' Michalak K.), Dawidczyk B., Sadowski M. - Pawłowski D. Najgrodzki A.