Rywal Ruchna - Sęp: remis 1:1 w pierwszej kolejce, 2 trafienia gospodarzy

W meczu otwierającym ligowe zmagania w sezonie piłkarskim 2019/20 Sęp Żelechów zremisował na wyjeździe 1:1 z beniaminkiem Rywalem Ruchna. Obie bramki padły w pierwszej połowie, a ich autorami byli zawodnicy gospodarzy...

Ekipa Roberta Barańskiego objęła prowadzenie w 27 minucie. Maciej Parzyszek najlepiej zachował się po rzucie rożnym i w zamieszaniu skierował piłkę do siatki. Gospodarze jeszcze przed przerwą wyrównali po wątpliwym rzucie karnym. Według sędziego Paweł Michalik kopnął przeciwnika, a było zupełnie odwrotnie. - Nie chcę wypowiadać się o pracy sędziów. Dostaliśmy dwie czerwone kartki, które były wątpliwe - mówi opiekun Sępa.

Rywal mimo przewagi ilościowej nie zdołał stworzyć sobie sytuacji, by rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.

Dominik Polak 44'

Rywal: Zawadzki P. (46' Wrzosek A.) - Sobotka Ł., Gryglas M. (80' Czarnecki Sz.), Kocon A., Kocon N. - Kowalczyk M. (60' Bałdyga R.), Piesak K. (75' Rostek K.), Polak D. (85' Stępień Sz.), Sobotka D. (70' Stokowski K.) - Sobotka K. (85' Zapisek K.), Wójcik M.

Sęp: Barański J. - Jaworski M., Kot A., Mądry P., Michalik P. - Owczarczyk P., Parzyszek M., Rudzki J. (55' Grzyb D.), Słyk Sz. (86' Szulc Marcin) - Stodulski A., Szewczak S.