Tajfun Jartypory - Sęp: wicelider rozstrzyga losy meczu w pierwszej połowie i wygrywa 3:0

Na wyjazdowe spotkanie w Jartyporach Sęp Żelechów udał się w osłabieniu. Braki kadrowe niestety przełożyły się na obraz gry na boisku. Drużyna gospodarzy już w pierwszej połowie zapewniła sobie trzybramkowe prowadzenie i utrzymała je do końca meczu.

Odmłodzony skład Sęp odstawał nieco doświadczeniem od przeciwnika co dosyć szybko przełożyło się na gole dla Tafuna. Już w piątej minucie Mateusz Laskowski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Po niespełna pół godzinie gry na 2:0 podwyższył Łukasz Mazurek, a 5 minut przed przerwą bramkę na 3:0 zdobył Jarosław Pełka. W drugiej połowie meczu trener Tajfuna dał możliwość gry zawodnikom rezerwowym. Ci jednak nie byli już w stanie pokonać Jana Barańskiego i cały mecz zakończył się wynikiem 3:0.