Wicher Sadowne - Sęp: stałe fragmenty gry zadecydowały o wygranej gospodarzy 2:0

W 10. kolejce spotkań Sęp Żelechów uległ na wyjeździe 0:2 Wichrowi Sadowne. Pomimo przewagi podopiecznych trenera Roberta Barańskiego to gospodarze okazali się skuteczniejsi dwukrotnie zdobywając gola po stałym fragmencie gry.

Szkoleniowiec Sępa kolejny raz nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników jakimi dysponuje w kadrze. Na mecz do Sadownego nie pojechali defensorzy Maciek Parzyszek oraz Paweł Michalik. Z przodu osłabieniem z pewnością był brak Michała Jaworskiego. Mimo tych osłabień to Sęp był stroną przeważającą jednak pomimo kliku dobrych okazji, nie przełożyło się do na gole. Tymczasem gospodarze już w pierwszej połowie dwukrotnie dobrze rozegrali stałe fragmenty gry, po których do bramki strzeżonej przez Jana Barańskiego trafili Łukasz Mianowicz i Przemysław Dzieciątko kolejno w 10 i 17 minucie. Wynik ten utrzymał się już do końca spotkania.