Olimpia Latowicz - Sęp: zwycięstwo 5:1 i powrót na fotel lidera

W ósmej kolejce spotkań Sęp Żelechów mierzył się na wyjeździe z zamykająca tabelę Olimpią Latowicz. Żelechowianie pewnie bo aż 5:1 pokonali niżej notowanego rywala i dzięki wywalczonemu kompletowi punktów oraz remisowi Kosovii w meczu z Rywalem, powrócili na fotel lidera!

Mecz szczęśliwiej zaczął się dla gospodarzy aczkolwiek nastąpiło to dopiero na 4' minuty przed końcem pierwszej połowy. Wtedy to Wiktor Sabak wyprowadził Olimpię na jednobramkowe prowadzenie. Sęp jednak zdołał odpowiedzieć golem Sebastiana Wdowiaka w 45' minucie i oba zespoły schodziły do szatni przy remisie 1:1.

Po zmianie stron na boisku dominował już Sęp. W przeciągu niespełna pięciu minut żelechowianie zdobyli aż 3 bramki, a ich autorami byli Kacper Lesisz i dwukrotnie Damian Grzyb. Kropkę nad "i" postawił tego dnia Paweł Michalik, który w 81' minucie ustalił wynik spotkania na 1:5!