Sęp - Rywal Ruchna: remis 0:0 choć okazje do zdobycia goli były

Marcin Sągol

W 6. kolejce spotkań Sęp Żelechów zremisował bezbramkowo na własnym boisku z Rywalem Ruchna. Mecz mógł jednak zakończyć się korzystniejszym wynikiem dla gospodarzy gdyby tylko wykorzystali jedną z kilku dobrych okazji bramkowych w końcówce meczu...

Po serii pięciu kolejnych zwycięstw przyszła pora na pierwszy występ, w którym Sęp nie zdobył kompletu punktów. Pomimo tego, że w całym meczu z Rywalem żelechowianie byli lepszą drużyną, która stworzyła sobie zdecydowanie więcej okazji bramkowych i prowadziła grę przez większą spotkania to nie przełożyło się to na gole. Piłka dwukrotnie trafiała w słupek, doskonałe okazje na pokonania golkipera z Ruchny mieli Albert Stodulski czy Kacper Lesisz ale za każdym razem brakowało trochę szczęścia. Mimo braku zwycięstwa cały występ należy zaliczyć do udanych bowiem piłkarze Sępa prezentowali się dobrze na boisku i raczej można być pewnym, że już w kolejnym meczu będą chcieli powetować sobie straty z minionego weekendu.

Sęp Żelechów
0 : 0
( 0 : 0 )
Rywal Ruchna

Sęp: Barański J. - Bożek A., Michalik P. (70' Lesisz K.), Owczarczyk P. (66' Słyk Sz.), Parzyszek M. - Grzyb D. (80' Chudek S.), Licbarski M., Szulc M. (66' Wdowiak B.), Wdowiak S. (75' Szewczak S.) - Korgul A., Stodulski A.

Rywal: Wrzosek A. - Wójcik M .(39' Polak D.), Stokowski K., Mieszało M. (62' Soszyński Sz.), Kowalczyk M. (80' Rowicki D.) - Kocon N., Kocon A., Kałuski A. (83' Olszewski A.), Gryglas M. (74' Gryglas Sz.) - Kocon D., Drużba J.