Tajfun Jartypory - Sęp: 3 trafienia Pełki i wygrana gospodarzy 4:1

Niestety w przedostatniej kolejce spotkań rundy jesiennej sezonu 2020/21 nasi piłkarze ulegli na wyjeździe 1:4 Tajfunowi Jartypory. Chociaż to żelechowianie otworzyli wynik spotkania w 13' minucie to kolejne trafienia były już autorstwa miejscowych w tym głównie Jarosława Pełki, który zapisał na swoim koncie 3 gole.

Sobotnie spotkanie dobrze rozpoczęło się dla drużyny Sępa. Już w trzynastej minucie niezawodny w tym sezonie Albert Stodulski dał naszej drużynie prowadzenie 1:0 (było to już szesnaste trafienie Alberta w obecnych rozgrywkach). Gospodarze jednak szybko odrobili straty i w 20' minucie było już 1:1 po trafieniu Mateusza Laskowskiego. W pierwszej połowie meczu jartyporanie zdołali wyjść na prowadzenia za sprawą gola Jarosława Pełki.

Po zmianie stron niestety już tylko gospodarze wpisywali się na listę strzelców, a konkretnie ponownie Jarosław Pełka, który dołożył 2 gole i zapewnił swojej drużynie wygraną 4:1.