Tajfun Jartypory - Sęp: 3 trafienia Pełki i wygrana gospodarzy 4:1

Marcin Sągol

Niestety w przedostatniej kolejce spotkań rundy jesiennej sezonu 2020/21 nasi piłkarze ulegli na wyjeździe 1:4 Tajfunowi Jartypory. Chociaż to żelechowianie otworzyli wynik spotkania w 13' minucie to kolejne trafienia były już autorstwa miejscowych w tym głównie Jarosława Pełki, który zapisał na swoim koncie 3 gole.

Sobotnie spotkanie dobrze rozpoczęło się dla drużyny Sępa. Już w trzynastej minucie niezawodny w tym sezonie Albert Stodulski dał naszej drużynie prowadzenie 1:0 (było to już szesnaste trafienie Alberta w obecnych rozgrywkach). Gospodarze jednak szybko odrobili straty i w 20' minucie było już 1:1 po trafieniu Mateusza Laskowskiego. W pierwszej połowie meczu jartyporanie zdołali wyjść na prowadzenia za sprawą gola Jarosława Pełki.

Po zmianie stron niestety już tylko gospodarze wpisywali się na listę strzelców, a konkretnie ponownie Jarosław Pełka, który dołożył 2 gole i zapewnił swojej drużynie wygraną 4:1.

Tajfun Jartypory
4 : 1
( 2 : 1 )
bramki
Sęp Żelechów
Laskowski M. 20'
Pełka J. 33'
Pełka J.  51'
Pełka J.  75'
13' Stodulski A.

Tajfun: Mazurek B., Żelazowski D., Wołynko M. (77' Pędzich K.), Tchórzewski M. (80' Pędzich T.), Pełka J., Pazio D., Pazio B., Laskowski M. (72' Wronka M.), Iwaneczko P. (60' Pazio J.), Dębkowski W. (46' Zawadzki P.), Mazurek M.

Sęp: Barański J., Bożek A., Grzyb D. (70' Lesisz K.), Korgul A., Owczarczyk P., Parzyszek M., Stodulski A., Szewczak S., Szulc Sz. (60' Michalik P.), Wdowiak S. (80' Chudek S.), Zegadło S. (50' Słyk Sz.)