ŁKD Łosice - Sęp: odrabianie strat i walka o zwycięstwo do ostatnich minut

Sep Żelechów pokonał na wyjeździe w najciekawszym meczu 22. kolejki spotkań drużynę ŁDK Łosice 4:3. Nasi piłkarze dwukrotnie musieli odrabiać straty jednak pokazali charakter i wolę walki dzięki czemu zdołali odwrócić losy spotkania by finalnie w 86' minucie zdobyć zwycięskiego gola.

Pierwsze minuty spotkania nie układały się po myśli naszej drużyny. Gospodarze wyszli na prowadzenie 1:0 w 13' minucie po trafieniu Macieja Szpury. Pu upływie kolejnych trzynastu minut prowadzili już 2:0 gdy gola zdobył Jakuba Głuchowski. Sęp zdołał zdobyć bramkę kontaktową w 32' minucie, a na listę strzelców wpisał się nasz najskuteczniejszy piłkarz czyli Albert Stodulski. Żelechowianie walczyli by odwrócić losy spotkania i zrobili ku temu krok w ostatnich minutach pierwszej połowy gdy golkipera łosiczan pokonał Paweł Michalik. Po słabym początku tej części gry udało się ostatecznie przed przerwą doprowadzić do remisu 2:2.

Druga połowa meczu ponownie rozpoczęła się nieudanie dla Sępa. W 51' minucie Łukasz Naumiuk kolejny raz dał prowadzenie ŁDK jednak tym razem nasza drużyna odpowiedziała dużo szybciej i 5 minut później Albert Stodulski doprowadził do remisu 3:3. Zacięta walka o zwycięstwo trwała do ostatnich minut. Ostatecznie w 84' minucie został odgwizdany rzut karny dla Sępa, który na gola zamienił Stodulski i zapewnił zwycięstwo 4:3 swojej drużynie!

Naumiuk Łukasz 51'
32' Stodulski Albert
45'
 Michalik Paweł
56' Stodulski Albert
84' Stodulski Albert (k)

ŁDK: Radziwonka B., Bartoszuk P., Szpura M., Naumiuk Ł. (77' Chwedoruk M.), Demianiuk A. (46' Żek D.), Wyrzykowski K. (85' Knapiuk E.), Ułasiuk D., Szupiluk M., Głuchowski J., Marczewski D. (64' Kowaluk I.), Rosiak K. (46' Horbowicz M.)

Sęp: Barański J., Wdowiak B., OwczarczykP., Korgul A., Stodulski A., Słyk Sz. (87' Lesisz K.), Parzyszek M., Michalik P., Kot A. (75' Grzyb D.), Licbarski M., Gałkowski J.