Rywal Ruchna - Sęp: seria meczów bez porażki podtrzymana po wyjazdowej wygranej 2:0

Nasza drużyna zanotowała kolejny bardzo udany występ. W dniu dzisiejszym pomimo wczesnej pory rozgrywania meczu żelechowianie pokonali 2:0 na wyjeździe drużynę Rywala Ruchna. Dzięki temu zwycięstwo Sęp zgromadził na swoim koncie już 40 punktów!

Spotkanie w Ruchnej od pierwszych minut układało się po myśli Sępa, który był drużyną lepszą i groźniejszą tego dnia. Wynik meczu otworzył w 23' minucie nasz najskuteczniejszy piłkarz czyli Albert Stodulski i to on podwyższył prowadzenie na 2:0 w 61' minucie (były to kolejno 23 i 24 trafienie Alberta w tym sezonie), które finalnie dało zwycięstwo i zapewniło komplet punktów. Gospodarze w całym spotkaniu oddali tylko 1 groźny strzał jednak nie na tyle aby zamienić go na gola.

Rywal Ruchna
0:2
(0:1)
:
:
23' Stodulski A.
61' Stodulski A.

Rywal: Wrzosek A., Pikulski P., Kocon A., Bałdyga R. (70' Sobotka D.), Rostek R., Kocon N., Gryglas M., Kowalczyk M. (89' Drużba J.), Domański M. (75' Połaski D.), Mieszało M. (85' Gryglas Sz.), Polkowski M. (60' Skórka B.)

Sęp: Barański J., Wdowiak B. (78' Grzyb D.), Owczarczyk P., Korgul A., Stodulski A., Słyk Sz. (81' Lesisz K.), Parzyszek M., Michalik P. (82' Wdowiak S.), Kot A. (75' Szewczak S.), Licbarski M., Gałkowski J. (89' Chudek S.)