Sęp - Olimpia Latowicz: hat-trick Stodulskiego, strzelają Korgul i Lesisz dając wygraną 5:0

W meczu 21. kolejki spotkań Sęp Żelechów nie dał większych szans Olimpii Latowicz, pokonując rywala na własnym boisku 5:0. 3 gole dla naszej drużyny zdobył Albert Stodulski. Dzięki zwycięstwu Sęp ponownie wrócił na fotel lidera.

Niedzielny mecz przypominał ten z ubiegłego tygodnia gdy Sęp grał z Iskrą Kotuń. Nasi piłkarze zdominowali rywala i przez całe spotkanie przeważali na boisku. Wynik otworzył w 18. minucie Albert Stodulski, który uderzeniem z półwoleja z 16. metra zakończył akcję Sępa. W 26' minucie Albert został sfaulowany w polu karnym Olimpii gdy próbował przedostać się pod bramkę za co sędzia główny odgwizdał rzut karny. "Jedenastkę" wykonał sam poszkodowany i podwyższył prowadzenie na 2:0. Na 4 minuty przed przerwą na listę strzelców pisał się jeszcze Adrian Korgul, dla którego było to trzecie trafienie w tym sezonie.

Po zmianie stron na kolejne trafienie nie trzeba było długo czekać, a jego autorem był ponownie Stodulski, który w 55' minucie oddał precyzyjny strzał i posłał piłkę do bramki gości. Wynik całego meczu ustalił w 80' minucie Kacper Lesisz notując na swoim koncie drugie trafienie w obecnych rozgrywkach.

Żelechowianie udowodnili, że są w bardzo dobrej dyspozycji i z pewnością będą walczyć o jak najlepsze wyniki w kolejnych spotkaniach czego serdecznie im życzymy.