Tęcza Stanisławów - Sęp: występ na "szóstkę" w Stanisławowie

Wyjazdowy mecz zaległej 15. kolejki spotkań z Tęczą Stanisławów, który rozgrywany był o później godzinie w środku tygodnia, nie sprawił naszym piłkarzom większych problemów i odnieśli oni kolejne wysokie zwycięstwo pokonując rywala na jego terenie 6:0!

Wynik spotkania już w 15' minucie otworzył Kuba Gałkowski, dla którego było to drugie trafienie w tej rundzie. Na 2:0 podwyższył kwadrans później Paweł Michalik, a w 37; minucie trzeciego gola dołożył Albert Stodulski. Nasi piłkarze schodzili na przerwę z wysokim prowadzeniem i mogli być raczej spokojni o przebieg drugiej części meczu.

Po wznowieniu gry szybko doczekaliśmy się kolejnej bramki, a jej autorem był Patryk Owczarczyk, który pokonał golkipera gospodarzy w 52' minucie. Z upływem czasu na placu gry zaczęło powjawiać się coraz więcej zawodników Sępa, którzy mecz rozpoczęli na ławce rezerwowych. Szansę występu dostali Bartek Wdowiak, Sebastian Szewczak, Kacper Lesisz, Sebastian Chudek, Sebastian Wdowiak oraz Sebastian Zegadło. Gdy mecz powoli zbliżał się do końca naszym rywalom ponownie dał się we znaki nasz najskuteczniejszy strzelec czyli Albert Stodulski, który dołożył kolejne 2 trafienia w 81' i 83' minucie, kompletując na swoim koncie hattricka, a Sępowi zapewniając imponujące zwycięstwo 6:0!