Jutrzenka Cegłów - Sęp: od prowadzenia do remisu, 4 gole Alberta Stodulskiego

W przedostatnim już meczu kończącego się niebawem sezonu 2020/21 drużyna Sępa Żelechów zmierzyła się w wyjazdowym spotkaniu z Jutrzenką Cegłów. Nasi piłkarze wygrali dosyć pewnie 4:2 jednak były momenty, że wynik wcale na to nie wskazywał...

Początek meczu układał się po myśli Sępa. Dwa trafienia Alberta Stodulskiego sprawiły, że prowadziliśmy pewnie 2:0. Niestety w kolejnych minutach to gospodarze trafili do naszej bramki i na przerwę oba zespoły schodziły przy remisie 2:2. Po zmianie stron Sęp dążył do ponownego wyjścia na prowadzenie i udało się to osiągnąć w końcowych minutach spotkania, a do bramki piłkę posłał ponownie Stodulski. Na 5 minut przed końcowym gwizdkiem Albert ponownie pokonał bramkarza z Cegłowa wykorzystując celne podanie Damiana Grzyba. Sędzia główny spotkania uznał jednak, że Damian był wcześniej faulowany i wskazał na "jedenastkę", którą chwilę później tak czy inaczej na swojego czwartego gola tego dnia zamienił Albert Stodulski

Gratulacje udanego występu dla całej drużyny :)

Patryk Halaburda 44'
2' Albert Stodulski
15' Albert Stodulski
84' Albert Stodulski
89' Albert Stodulski (k)