Kosovia Kosów Lacki - Sęp: gospodarze wygrywają 1:0 po trafieniu Stecia

W meczu 3. kolejki spotkań Sęp Żelechów uległ na wyjeździe 0:1 beniaminkowi ligi okręgowej drużynie Kosovii Kosów Lacki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem jednak w drugiej o jedno trafienie lepsi okazali się gospodarze, którzy po golu Mateusza Stecia w 69' minucie zapewnili sobie wygraną.

1:0
(0:0)
:
:
Steć Mateusz 69'

Kosovia: Wyszomierski P. - Mianowicz Ł. (82' Łagoda B.), Steć M. (76' Kamiński M.), Maksymiak P., Woźniak J. (63' Ogonowski J.) - Żochowski K., Burko V., Zalewski M., Zalewski Ł. (90' Dawidowski P.), Zieliński D. (52' Zębrowski K.) - Byczkowski A. (71' Jasiński G.).

Sęp: Seroczyński P., Szewczak S. (46' Dadas K.), Słyk Sz (55' Zegadło S.)., Wdowiak B., Stodulski A., Licbarski M., Wdowiak S. (46' Chudek S.), Parzyszek M., Korgul A., Michalik P., Gałkowski J.

Pomeczowa wypowiedź trenera

Mamy młody zespół płacimy fryzowe. Od początku gospodarze ruszyli na nas. Mieli dwie dobre okazje, ale na posterunku był Patryk Seroczyński. Później mecz się wyrównał, ale straciliśmy gola. Popełniliśmy błąd. Napastnik miejscowych "zrobił" obrońcę na "raz" i trafił po długim rogu, przełamując ręce bramkarzowi. Przycisnęliśmy na koniec. ale nic nie wpadło.