Sęp - Polonez Mordy: solidna i skuteczna gra dająca wysokie zwycięstwo 7:1

W meczu 6. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2021/22 Sęp Żelechów bardzo wysoko bo aż 7:1 pokonał na własnym terenie drużynę Poloneza Mordy. Mecz od początku był pod kontrolą naszej drużyny, która zdecydowanie przeważała na boisku i skutecznie punktowała rywala.

Cały mecz z Polonezem przebiegał pod dyktando naszej drużyny. Pomimo tego, że na pierwszego gola trzeba było czekać do 29' minuty to już wcześniej doskonałe okazje na otworzenie wyniku mieli Damian Grzyb czy Albert Stodulski, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych. Grzyb zrehabilitował się właśnie w 29' minucie kiedy to popisał się pięknym uderzeniem z wysuniętego narożnika pola karnego, a wcześniej ogrywając trzech piłkarzy z Mord. W 36' minucie lot piłki dogranej z rzutu rożnego przeciął Maciek Parzyszek i zdobył drugiego gola dla Sępa. Przed przerwą jeden z ataków celnym uderzeniem wykończył Michał Licbarski i tą część spotkania kończyliśmy z pewnym prowadzeniem 3:0.

Po zmianie stron nasi piłkarze dalej atakowali i przyniosło to rezultaty w postaci kolejnych goli. Do bramki Poloneza trafiali kolejno Sebastain Wdowiak, Albert Stodulski, Sebastian Chudek i ponownie Michał Licbarski. Honorowego gola dla drużyny z Mord zdobył w 63' minucie Mateusz Jarkowski popisując się ładnym uderzeniem z 16. metra skąd wykonywał rzut wolny odgwizdany chwilę wcześniej.

Sęp zaprezentował się bardzo dobrze i skutecznie. Co cieszy to fakt, że bramki zdobywa coraz szersze grono zawodników i być może z czasem zacznie przekładać się to na silniejszą ofensywę naszej drużyny.

gole
63' Mateusz Jarkowski

Sęp: Seroczyński P., Wdowiak B. (46' Wdowiak S.), Michalik P., Stodulski A., Słyk Sz. (55' Kot A.), Licbarski M. (80' Zegadło S.), Parzyszek M., Gałkowski J. (78' Szewczak S.), Korgul A. (80' Dadas K.), Grzyb D. (75' Chudek S.), Bożek A. (72' Jaworski S.)

Polonez: Mysłowski A., Kozaczyński J., Karpiniuk D., Karpiniuk K., Jarkowski M., Ciulak P., Kozłowski J. (50' Ziółecki J.), Kaczorek T. (50' Walczu D.), Starużyk S., Mazurek B., Michalak M.