Sęp - Watra Mrozy: Stodulski i Grzyb zdobywają 3 gole w 5 minut, pewna wygrana 3:1

W meczu 10. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej Sęp Żelechów pokonał na własnym boisku drużynę Watry Mrozy 3:1. Nasi piłkarze potrzebowali 5 minut aby zdobyć 3 gole, a ich autorami byli Albert Stodulski (dwukrotnie) i Damian Grzyb.

Grzyb Damian 28'
49' Marcin Kowalczyk

Pomeczowa wypowiedź trenera

Ostatnio odbyliśmy mocniejszą rozmowę odnośnie przykładania się do swoich obowiązków. Poskutkowało. W pierwszej połowie mieliśmy przewagę i wykorzystaliśmy swoje okazje. Gra siadła po przerwie. Nie wiem, jaka była tego przyczyna. Dodatkowo pogubiliśmy się po czerwonej kartce dla gości. Mimo tego mieliśmy dwie "setki" Sebastiana Wdowiaka i Pawła Michalika. Najważniejsze, że do końca utrzymaliśmy pozytywny wynik.

Paweł Trojecki dla tygodnika Twój Głos

Pomeczowa wypowiedź kapitana drużyny

Byliśmy zespołem lepszym i przeważaliśmy. Mieliśmy kilka okazji, których nie wykorzystaliśmy, ale najważniejsze są trzy punkty. Cała drużyna zagrała dobre zawody. Z każdą wygraną czujemy się silniejsi. Co cieszy, optymizmem napawa gra naszej drużyny.

Albert Stoduslki dla tygodnika Twój Głos

Sęp: Seroczyński P., Wdowiak B., Michalik P., Stodulski S., Licbarski M., Kot A. (83' Szewczak S.), Parzyszek M., Gałkowski J., Korgul A., Grzyb D. (58' Wdowiak S.), Bożek A.

Watra: Szelągowski W., Kowalczyk M., Krajewski J., Nowak K. (46' Włodarek J.), Jaworowski R., Wronowski J. (56' Rastawicki J.), Maksimovich A., Sujak D., Kąca H., Kąca F., Krzyżanowski K.