2022

Watra Mrozy - Sęp: wyjazdowa przegrana 0:2 i sześć żółtych kartek
Sęp - Orzeł Unin: przegrana 1:2 z liderem po dobrym meczu i próbach odrobienia dwubramkowej straty
Sęp - Fenix Siennica: słaba pierwsza połowa i 2 gole Fenixa, odrobienie strat i wygrana 3:2
Wilga Miastków Kościelny - Sęp: wygrane derby 2:0 po golach Michała Jaworskiego
Sęp - Jastrząb Żeliszew: przegrana 2:5 po dwóch nierównych połowach
Wektra Zbuczyn - Sęp: wyjazdowa wygrana 2:3 po ciężkim meczu i golach Słyka, Jaworskiego oraz Gałkowskiego
Kosovia Kosów Lacki - Sęp: wysoka wyjazdowa wygrana 0:5 na inaugurację sezonu
[WIDEO] Skrót meczu Sęp Żelechów 1:0 Wilga Miastków Kościelny, 30. kolejka spotkań siedleckiej ligi okręgowej 2021/22
Sęp - Wilga Miastków Kościelny: skromna wygrana 1:0 na koniec sezonu po golu Licbarskiego w doliczonym czasie gry
Wektra Zbuczyn - Sęp: strata dwóch goli w pierwszej połowie i odrabianie strat w drugiej by zremisować 2:2
[WIDEO] Wybrane interwencje Igora Ozóga z wygranego meczu 1:0 z drużyną MKS Małkinia
Sęp - MKS Małkinia: Ozóg pewnie w bramce, przełamanie w 83' minucie i gol Stodulskiego na wagę wygranej 1:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Sęp: gospodarze wygrywają 1:0 po dobrym i wyrównanym meczu, wykorzystując swoją okazję w 89' minucie
Transmisja meczu Jabłonianka Jabłonna Lacka - Sęp Żelechów do obejrzenia na kanale YouTube SportSiedlce
Sęp - Mazovia II Mińsk Mazowiecki: ulegamy liderowi 0:2 po dwóch błędach w defensywie
[FOTORELACJA] Sęp - Mazovia II Mińsk Mazowiecki, mecz 26. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2021/22
Watra Mrozy - Sęp: dobry początek i słabsza końcówka, Watra wygrywa 2:1
[WIDEO] Skrót meczu Hutnik Huta Czechy 1:2 Sęp Żelechów, 23. kolejka spotkań siedleckiej ligi okręgowej 2021/22
Sęp - Fenix Siennica: remis 0:0 i dwie niewykorzystane szanse na zwycięstwo
Hutnik Huta Czechy - Sęp: rzut karny i gol do szatni, trafienie Stodulskiego w 96' minucie na wagę wygranej 2:1